bannerlord ne zaman çıkacak?

Oyuncuların merakla bekledikleri Mount & Blade II: Bannerlord’un çıkış tarihi belli oldu.  

TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve 2005 yılında oyuncular ile buluşan Mount & Blade oyunu ve ek paketleri oyuncular tarafından çok sevilmişti. Oyuncular tarafından çok sevilen Mount & Blade’e sayısız mod tasarlanmış ve bu sayede uzun yıllar boyunca popülerliğini kaybetmeden hayatına devam etti. Ama her zaman Mount & Blade için 2. bir oyun beklentisi vardı. Uzun zamandır beklenilen 2. oyunun duyurulmasından sonra 2019 yılı içerisinde çok oyunculu modu, oyunculara gösterilmiş ve denenmesi için imkan sağlanmıştı. En son olarak da GİST 2020 oyun fuarında oyuncularla buluşan Mount & Blade II: Bannerlord’un çıkış tarihi sonunda açıklandı. 

Mount & Blade II: Bannerlord fragman:

Mart ayının başında ön siparişe çıkacağı söylenen oyunun Steam satış sayfası üzerinden belirtilen tarihe göre 31 Mart 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun çıkış tarihine az bir süre kalmış olsa bile Mount & Blade II: Bannerlord için açıklanan bir fiyat bulunmuyor.  

Birinci oyuna göre grafik ve oyun mekanikleri noktasında gelişen Mount & Blade II: Bannerlord’un hala tek oyuncu modu hakkında çok fazla detay bilinmiyor. Hala birçok gizem barındıran Mount & Blade II: Bannerlord oyuncular tarafından merak içeresinde beklenmekte. RPG, aksiyon türünde olan Mount & Blade II: Bannerlord şu an için Türkçe dil desteğine sahip değil. Ama çıkışı gerçekleştikten sonra kısa süre içerinde bir Türkçe mod çıkacağına kesin gözüyle bakabiliriz.  

PS5 ve Xbox X, neredeyse tüm eski oyunları çalıştıracak

Ünlü korku oyunu Resident Evil, Netflix dizisi oluyor