Netflix, Adam Sandler’la olan anlaşmasını uzattığını açıkladı

0
1991
Okuma Süresi
1 dakika

Netflix, Adam Sandler’ın önceki içerikleriyle yakaladığı başarının ardından yapımcı kimliğiyle de ön plana çıkan ünlü oyuncuyla, tekrar platforma özel filmler üretmesi için yeni bir anlaşmaya vardı. Dijital yayın platformunun Sandler’la imzaladığı anlaşmanın bir parçası olarak bu yılın sonlarına doğru “Hubie Halloween” isimli yeni bir komedi filmi, Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Amerika merkezli yayın platformu Netflix, Adam Sandler’ın kendisi için ürettiği içeriklerin yakaladığı başarının ardından ünlü oyuncuyla yeni bir anlaşma imzaladıklarını ve böylece var olan anlaşmalarını uzattıklarını duyurdu. Yapılan anlaşmaya göre Sandler, ilk iki içeriğinin yakaladığı popülarite sonrası platform için 4 içerik daha yaratacak ve bu anlaşma, Sandler’ın Netflix’le olan üçüncü büyük ortaklığı olacak.  

Netflix yetkilileri, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ünlü oyuncunun, abonelerin gözünde oldukça popüler olduğunu belirtirken takipçilerin Sandler’ın mizahını ve hikayelerini çok sevdiklerini de sözlerine ekledi. Yapılan anlaşma konusunda Netflix ekibinin son derece heyecanlı olduğuna işaret eden yetkililer, Sandler’ın filmlerinin 2015 yılından bu yana toplamda 2 milyar saatten fazla izlendiğini ifade etti.  

adam sandler ile ilgili görsel sonucuİkili, iş ortaklığına 2015 yılında ilk gösterimi yapılan “The Ridiculous 6” isimli filmle başlamıştı. Daha sonra bu ortaklığıSandler’ın Jennifer Aniston’la başrollerini paylaştığı 2019 yapımı “Murder Mystery” isimli Amerikan komedi ve gizem filminin de dahil olduğu bir grup içerik takip etmişti. 54 yaşındaki ünlü komedyen, bununla birlikte kısa süre önce 20 yıldan uzun bir sürenin ardından hazırladığı ilk stand-up’ı olan “%100 Fresh”i de Netflix üzerinden yayınlamıştı. 

“Murder Mystery”, pek çok ülkede 2019’un en popüler filmi olmuştu

Netflix, konuyla ilgili olarak “Murder Mystery” filminin platformdaki ilk 4 haftasında 83 milyon abone tarafından izlendiğini açıkladı. Bu izlenme rakamları filmi; Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Meksika, Singapur, Arjantin ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2019’un en popüler filmi yaptı.  

Paylaşılan detaylara göre, dijital yayın devi 2020’nin sonlarına doğru platformda “Hubie Halloween” isimli yeni bir Adam Sandler filmini izleyiciyle buluşturmayı planlıyor. Filmin net yayın tarihi ise henüz bilinmiyor. 

Netflix’ten animasyon tutkunlarını sevindirecek anlaşma