Perşembe, Ekim 28, 2021
Ana SayfaDijitalNetflix, İlk Orijinal Türk Filmi Yarına Tek Bilet’in Fragmanını Paylaştı

Netflix, İlk Orijinal Türk Filmi Yarına Tek Bilet’in Fragmanını Paylaştı

Netflix’in ilk Türk Orijnal Filmi Yarına Tek Bilet ’in resmi fragmanı paylaşıldı. Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in yer aldığı filmin yapımcılığını ise OG Medya ve PToT film üstleniyor. Yarına Tek Başına filminin yönetmen koltuğunda ise son dönemlerin adından söz ettiren ismi Ozan Açıktan oturuyor.

Netflix’in ilk orijinal Türk filmi Yarına Tek Bilet ’in konusu ne?

Yarına Tek Bilet, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculukta birbirine rastlayan iki yabancının (Metin Akdülger & Dilan Çiçek Deniz) romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evrilir.

Yarına Tek Bilet Resmi Fragmanı:

 

Netflix’in ilk Türk filmi “Yarına Tek Bilet” tüm dünyayla aynı anda 19 Haziran’da platform üzerinden yayınlanacak.

Netflix’ten “Made in Turkey” kategorisi

En popüler dijital yayın platformlarının başında yer alan Netflix, ülkemizde de önemli bir kullanıcı kitlesi barındırıyor. Bunun farkında olan ve Türkiye’deki aboneleri memnun edebilmek amacıyla şirket, platform pek çok Türk içeriği eklemeye devam ediyor. 

Netflix Şubat ayının başlarında Made in Turkey ibaresi altında platformda yer alan bir kategorisi geliştirdi. Made in Turkey kategorisine giren herkes Netflix’te yer alan tüm Türk içeriklerini tek bir alanda görebiliyor. Türk dizi ve filmlerini böylesine yaygın kullanılan bir platformda özel bir kategoriye almak elbette ki içeriklerin ve Türkiye’nin dünyanın başka bölgelerinde de tanınmasına yardımcı oluyor. 

Netflix’in Made in Turkey kategorisindeki içerikleri dünyanın 190 ülkesinde 167 milyon abonesine sunmuş oluyor.

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’ın ardından şirket Türk dizileri çalışmalarını hızlandırdı. Atiye ile de beklediği ilgiyi abonelerinden bulan şirket son olarak ise orijinal Türk gençlik dizisi Aşk 101’i izleyici beğenisine sunmuştu. 

İlginizi Çekebilir:

Netflix, Dark Dizisinin 3. Sezon Fragmanını Tarihi ile Birlikte Yayınladı 

Zoom Kullananlar Dikkat, Lansmanı Ertelenen Oyunlar, Tuvalet Kağıdı Stokçuluğu – DigiToll #18

Netflix Türkiye’nin Yeni Yapımı Aşk 101 Yayınlandı

Netflix ‘ten Türk Sinema ve Dizi Sektörüne 4 Milyon TL’lik Yardım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR