Salı, Ekim 27, 2020
Ana Sayfa Dijital Netflix Türkiye Ekim Ayı Takvimi Açıklandı!

Netflix Türkiye Ekim Ayı Takvimi Açıklandı!

Netflix Türkiye Ekim ayı takvimi açıklandı. Dijital yayın devinin gelecek ay izleyici beğenisine sunacağı içerikler arasında; uzun süredir merakla beklenen ‘The HauntingBly Malikanesi’, ‘Sosyal Mesafe’, ‘Şikago Yedilisinin Yargılanması’ ve ‘Bir Ay Masalı’ gibi yapımlar da yer aldı.  

Netflix Türkiye Ekim ayı takvimi açıklandı. Dijital yayın Netflix Türkiye Ekim ayı takvimi açıklandı. Dijital yayın devinin gelecek ay izleyici beğenisine sunacağı içerikler arasında; uzun süredir merakla beklenen ‘The HauntingBly Malikanesi’, ‘Sosyal Mesafe’, ‘Şikago Yedilisinin Yargılanması’ ve ‘Bir Ay Masalı’ gibi yapımlar da yer aldı. Şirketin Türkiye abonelerinin, gelecek ay 3 yeni film ve 3 yeni orijinal dizi ile tanışacağı ifade edildi.  

Netflix Türkiye Ekim 2020 Takvimi 

Netflix Türkiye Ekim 2020

Netflix Türkiye Ekim 2020 takvimi içerisinde yer alan tüm içerikler ise şu şekilde: 

  • Emily in Paris (Yeni Dizi) – 2 Ekim 

“Şikagolu pazarlama yöneticisi Emily Cooper, Paris’te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından iş, arkadaşlık ve aşkla uğraşırken macera dolu yeni yaşamını kucaklar.”

  • The HauntingBly Malikanesi (2. Sezon) – 9 Ekim

“Ölmek, yok olmak değildir. ‘The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısının imzasını taşıyan bu gotik aşk öyküsü tüyler ürpertici sırlar barındırıyor.”

  • Sosyal Mesafe (Yeni Dizi) – 15 Ekim  

“Karantinada çekilen bu antoloji dizisi, insanların birbirlerinden uzak durmaya çalışırken ilişkilerini koruma çabalarını hem karanlık hem de komik bir şekilde ele alıyor.”

  • Ruh Avcısı: Karanlık Meleği (2. Sezon) – 22 Ekim

Caleb Carr’ın 1994 tarihli çok satan romanından uyarlanan dizinin ikinci sezonunda izleyiciler, Sara’nın yeni görevine eşlik ediyor. Görevde bu kez, kaçırılan kişini İspanya başkonsolosunun bebek yaştaki kızı olduğu ifade ediliyor.

  • Perdida: Yeni Dizi (23 Ekim) 

“Kaçırılan kızını arayan Antonio, Kolombiya’daki bir hapishaneye gönderilmek için çeşitli hamleler yaptığında çok sayıda insanı etkileyen bir dizi olayı tetikler.”

  • Şikago Yedilisinin Yargılanması (Film) – 16 Ekim 

“Barışçıl olarak başlayan bir protesto, polisle şiddetli bir çatışmaya dönüşür. Çatışmaları tarihin en kötü şöhretli davalarından biri izler.”

  • Rebecca (Film) – 21 Ekim 

“Fırtınalı bir aşk yaşadığı zengin dulla evlenen saf bir gelin, eşinin ailesine ait malikaneye taşınır. Ancak adamın merhum eşinin tehditkar gölgesinden kaçamaz.”

  • Bir Ay Masalı (Film) – 23 Ekim 

“Bu animasyon müzikalde, mitolojik bir ay tanrıçasıyla tanışmayı uman bir kız inşa ettiği roketle uzaya çıkar. Yönetmen koltuğunda animasyon efsanesi Glen Keane var.”

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Yazar Buket Uzuner, Netflix’in ‘Atiye’ Dizisine İntihal Davası Açtı

Netflix’in Abonelik İptalleri Minnoşlar Filmi Sebebiyle 5 Kat Arttı

Netflix, Atiye’nin İkinci Sezonunu Yayınladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game Pass’e Eklenecek Yeni Oyunlar Belli Oldu

Microsoft’un bünyesinde bulunan Xbox One oyun konsolu ve Windows 10 ile birlikte kullanılan, kullanıcılara tek bir abonelik ücreti ile 100’ün üzerinde oyunun sunulduğu Game...

Facebook, Bulut Tabanlı Oyuncu Servisini Test Ediyor

Facebook, Facebook Gaming bünyesinde bulunan ve içinde şu an için 5 oyunun bulunduğu yeni bulut tabanlı oyuncu servisini tanıttı. Facebook 'un, yeni bulut tabanlı...

Apple, 2021’de İkinci Nesil AirPods Pro ve Üçüncü Nesil AirPods’u Piyasaya Sürecek

Apple’ın yeni AirPods modelleri üzerinde çalışmaya başladığı ortaya çıktı. Apple’ın ikinci nesil AirPods Pro ve üçüncü nesil AirPods’u 2021 yılı içinde piyasaya süreceği iddia...

eFootball PES 2021 Mobile Ücretsiz Olarak Yayınladı

Popüler futbol simülasyon oyunu eFootball PES 2021’in mobil sürümü Android ve iOS kullanıcıları için yayınlandı. Oyunun hayranları eFootbal PES 2021 Mobile ’ı ücretsiz olarak...

En Sevilen Fortnite Karakterleri Hangileri?

Epic Games 2017'deki Fortnite lansmanından bu zamana kadar çeşitli Fortnite karakterleri ve görünümleri tanıttı. Bu yazımızda sizlerle en efsanevi ve en popüler Fortnite görünümlerine...