Netflix Türkiye Ekim ayı takvimi açıklandı. Dijital yayın devinin gelecek ay izleyici beğenisine sunacağı içerikler arasında; uzun süredir merakla beklenen ‘The HauntingBly Malikanesi’, ‘Sosyal Mesafe’, ‘Şikago Yedilisinin Yargılanması’ ve ‘Bir Ay Masalı’ gibi yapımlar da yer aldı.  

Netflix Türkiye Ekim ayı takvimi açıklandı. Dijital yayın Netflix Türkiye Ekim ayı takvimi açıklandı. Dijital yayın devinin gelecek ay izleyici beğenisine sunacağı içerikler arasında; uzun süredir merakla beklenen ‘The HauntingBly Malikanesi’, ‘Sosyal Mesafe’, ‘Şikago Yedilisinin Yargılanması’ ve ‘Bir Ay Masalı’ gibi yapımlar da yer aldı. Şirketin Türkiye abonelerinin, gelecek ay 3 yeni film ve 3 yeni orijinal dizi ile tanışacağı ifade edildi.  

Netflix Türkiye Ekim 2020 Takvimi 

Netflix Türkiye Ekim 2020

Netflix Türkiye Ekim 2020 takvimi içerisinde yer alan tüm içerikler ise şu şekilde: 

  • Emily in Paris (Yeni Dizi) – 2 Ekim 

“Şikagolu pazarlama yöneticisi Emily Cooper, Paris’te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından iş, arkadaşlık ve aşkla uğraşırken macera dolu yeni yaşamını kucaklar.”

  • The HauntingBly Malikanesi (2. Sezon) – 9 Ekim

“Ölmek, yok olmak değildir. ‘The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısının imzasını taşıyan bu gotik aşk öyküsü tüyler ürpertici sırlar barındırıyor.”

  • Sosyal Mesafe (Yeni Dizi) – 15 Ekim  

“Karantinada çekilen bu antoloji dizisi, insanların birbirlerinden uzak durmaya çalışırken ilişkilerini koruma çabalarını hem karanlık hem de komik bir şekilde ele alıyor.”

  • Ruh Avcısı: Karanlık Meleği (2. Sezon) – 22 Ekim

Caleb Carr’ın 1994 tarihli çok satan romanından uyarlanan dizinin ikinci sezonunda izleyiciler, Sara’nın yeni görevine eşlik ediyor. Görevde bu kez, kaçırılan kişini İspanya başkonsolosunun bebek yaştaki kızı olduğu ifade ediliyor.

  • Perdida: Yeni Dizi (23 Ekim) 

“Kaçırılan kızını arayan Antonio, Kolombiya’daki bir hapishaneye gönderilmek için çeşitli hamleler yaptığında çok sayıda insanı etkileyen bir dizi olayı tetikler.”

  • Şikago Yedilisinin Yargılanması (Film) – 16 Ekim 

“Barışçıl olarak başlayan bir protesto, polisle şiddetli bir çatışmaya dönüşür. Çatışmaları tarihin en kötü şöhretli davalarından biri izler.”

  • Rebecca (Film) – 21 Ekim 

“Fırtınalı bir aşk yaşadığı zengin dulla evlenen saf bir gelin, eşinin ailesine ait malikaneye taşınır. Ancak adamın merhum eşinin tehditkar gölgesinden kaçamaz.”

  • Bir Ay Masalı (Film) – 23 Ekim 

“Bu animasyon müzikalde, mitolojik bir ay tanrıçasıyla tanışmayı uman bir kız inşa ettiği roketle uzaya çıkar. Yönetmen koltuğunda animasyon efsanesi Glen Keane var.”

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Yazar Buket Uzuner, Netflix’in ‘Atiye’ Dizisine İntihal Davası Açtı

Netflix’in Abonelik İptalleri Minnoşlar Filmi Sebebiyle 5 Kat Arttı

Netflix, Atiye’nin İkinci Sezonunu Yayınladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz