Netflix’in hikayesi ve kurgusuyla büyük ilgi gören dizisi Dark ’ın üçüncü sezon bölümleri izleyicisiyle 27 Haziran’da buluştu. Dark’ın üçüncü sezonu aynı zamanda final sezonu olacak.

İlk iki sezonuyla tüm dünyadan büyük beğeni toplayan Netflix Alman orijinal yapımı olan Dark, final sezonuyla hayranlarının akıllarındaki soruları giderecek gibi görünüyor. Netflix Alman Orijinal yapımı olan dizi, farklı senaryosu ve zihinlerde uyandırdığı merak sayesinde dünyanın neredeyse her yerinde kendi kitlesini oluşturmaya başladı. Geçen sene ikinci sezon finaliyle izleyenlerin akıllarındaki sorulara yeni sorular ekleyen dizi, üçüncü ve final sezonuyla Netflix’te izleyici beğenisine sunuldu. Netflix izleyicileri Dark’ın final sezonunu hesaplarından izleyebilir.

Dark Final Sezonu Hakkında:

Üçüncü ve son sezonunda Dark, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona yaklaşıyor. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas, Winden’ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışır. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak. İki dünya… Karanlık ve aydınlık… Ve tüm bunların merkezinde trajik ve destansı bir aşk hikâyesi…

Dark Üçüncü Sezon Orijinal Fragmanı:

 

Dark ‘ın final sezonu 8 bölümden oluşuyor

Çekimleri Haziran’da başlayıp Aralık’ta tamamlanan Dark, Berlin ve çevresinde çekildi. Dizinin izleyenlerini 60’ar dakikalık 8 bölüm bekliyor. Yönetmen koltuğunda Baran bo Odar oturuyor oturan dizinin bu sezon senaristliğini ise Janje Friese üstleniyor.

Ödüllü Nikolaus Summerer ve Simone Bär yine kamera arkasında ve casting’ten sorumlu.
Jantje Friese ve Baran bo Odar yanı sıra, Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling dizinin bu sezonunda da yürütücü yapımcılığı üstlendi.

Dizinin son sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner’ın yanı sıra önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da bu sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

Sinemacıların Karantina Deneyimini Anlatan Netflix Homemade, 30 Haziran’da Yayınlanacak

Netflix, Hakan: Muhafız’ın 4. Sezon Çıkış Tarihini Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz