the-division-heartland-ertelendi-teknosafari

Ubisoft’un popüler oyun serilerinden birisi olan The Division, oynaması ücretsiz bir şekilde yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ancak belirtilenlere göre The Division Heartland ertelendi.

Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanacak olan The Division: Heartland, geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurulmuştu. Tamamen oynaması ücretsiz ve sürekli güncellenmesi planlanan oyun hakkında hala detaylı bilgiler paylaşılmış değil.

Ubisoft, oyun ilk duyurulduğunda The Division Heartland çıkış tarihi 2021 yılının sonu ya da 2022 yılının başı şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Ancak şirket, oyunun 2023 yılının başlarında çıkabileceğini belirtti. Yani oyun, beklenenden çok daha geç gelecek.

ubisoft-the-division-heartland-teknosafari

Konsollar ve PC için çıkması beklenen The Division Heartland, oynaması ücretsiz bir oyun olacak. Bilindiği üzere The Division serisi, açık dünya tabanlı yarı online bir yapıya sahipti. Tüm hikaye görevleri, 4 kişiye kadar eşli bir şekilde yapılabilirken, oyunun tamamen çevrimiçi bir haritası da bulunuyor ve burada oyuncular PvP mücadele edebiliyordu.

Ubisoft, oynaması ücretsiz The Division oyunu ile serinin ilk 2 oyununda yakalayamadığı başarıya ulaşmayı hedefliyor. Zira ilk 2 The Division oyunu, birçok açıdan beğenilse de içerikler ile doğru bir şekilde beslenemediği için oyuncular, oyunu hızlı bir şekilde terk etmişti. Şu anda en güncel The Division oyunu olan The Division 2’de dahi aylık 500 civarı aktif oyuncunun bulunduğu belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Amazon, Kasım Ayında 675 TL Değerindeki Oyunları Ücretsiz Veriyor 

GTA: San Andreas, Bu Sefer VR için Duyuruldu

Gran Turismo 7, Türkçe Dil Desteğine Sahip Olacak 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz