philips-yeni-oled-plus-teknosafari

Philips, Bowers & Wilkins ile yaptığı işbirliği sonrası yeni OLED+ TV serisini duyurdu. Yeni teknoloji ile birlikte Philips, çok daha üst düzey ses ve görüntü deneyimi vadediyor.

Philips, OLED+ televizyon ailesine 2 yeni model ekledi. Şirket, Bowers & Wilkins ile yaptığı işbirliği sonrasında, çok daha kaliteli ses ve görüntü deneyimi vadediyor. Yeni modeller, Philips OLED+ 986 ve OLED+ 936 isimleri ile tanıtıldı.

Philips’in birçok ödül kazanan OLED+ televizyon serisi, yeni üyeleri ile buluştu. Yeni televizyonlar, 5. nesil P5 yapay zeka çoklu görüntü işleme motoru kullanıyor. Ayrıca Philips, yeni televizyonlarda Bowers & Wilkins ses sitemi ile birlikte Dolby Atmos sürücülerini kullanıyor.

Philips tarafından yeni piyasaya sürülen OLED+ 986 ve OLED+ 936 modelleri, son teknoloji OLED panel, ikiz çip, 5. nesil P5 akıllı çift görüntü işleme motoru ile birlikte piyasaya sürülüyor. Şirket tarafından kullanılan teknolojiler sayesinde daha keskin, net ve doğru renkler elde ediliyor. Televizyonlarda bulunan ‘’Dolby Bright Mode’’ ise bu özelliklerin yanında dikkat çekiyor.

philips-yeni-oled-plus-teknosafari-2

Ayrıca şirket, 5. nesil P5 yapay zeka teknolojisi sayesinde, ortam ışığına göre kontrast ayarlayarak, çok daha net ve kaliteli görüntü sağlıyor. Bunun yanında Philips, oyun seveler için Freesync Premium ve G-Sync desteğini televizyonlarına ekliyor. Bu sayede televizyon, herhangi bir ani FPS değişikliğine hiçbir görüntü yırtılması yaşamıyor.

OLED+ ailesinin yeni üyeleri, televizyonlarda standart haline gelmiş 50 Hz yenileme hızı yerine, 100 Hz ekran yenileme hızına sahip. Bu sayede oyuncular, çok daha akıcı deneyimler yaşayabiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Philips, Xbox Series X ve S için Özel Oyun Monitörü Geliştirdi: Momentum

Philips TV, Yeni XXL OLED Modelleri ve MiniLED Ekran Teknolojisini Tanıttı! 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz