Google Pixel Buds A

ABD merkezli teknoloji devi Google, yakın zamanda piyasaya sürmeyi planladığı uygun fiyatlı ‘Pixel Buds A’ kablosuz kulaklık modelinin tasarımını yanlışlıkla Twitter üzerinden paylaştı. Yapılan Twitter paylaşımı, şirket tarafından kısa bir süre içerisinde silindi. Paylaşımda Google, kulaklığın güncellenen ‘Hızlı Eşleşme (Fast Pair)’ özelliğine ilişkin detayları aktarıyordu.  

ABD merkezli teknoloji devi Google, yakın bir gelecekte piyasaya sürmeyi planladığı uygun fiyatlı Pixel Buds A’ kablosuz kulaklık modelinin tasarımını yanlışlıkla Twitter üzerinden paylaştı. Paylaşımda, kulaklığın güncellenen ‘Hızlı Eşleşme (Fast Pair)’ özelliğine ilişkin detaylar aktarılıyordu. Şirket ayrıca, söz konusu Twitter paylaşımında “Kaliteli ses ve hızlı Bluetooth eşleşmesi. Yeni Pixel Buds A serisi geldi. #Android’te güncellenen ‘Hızlı Eşleşme’ deneyimi üzerinden tek dokunuşla Bluetooth bağlantısının keyfini çıkarın” ifadelerine yer verdi. Tweet, hatanın fark edilmesinden kısa bir süre sonra hızla silindi. Fakat söz konusu paylaşım, şirketin kablosuz kulaklık modellerini ‘Pixel Buds A Serisi’ altında piyasaya sürmeyi planladığına yönelik iddiaları da doğrulamış oldu.  

Diğer yandan; Google, daha önce de seriye ilişkin detayları ve görselleri resmi bir e-posta üzerinden yanlışlıkla sızdırmıştı. Yapılan paylaşımdaki tasarımın, e-postada görülen tasarıma büyük oranda benzediği kaydedildi. Bununla birlikte; şirketin, şarj kutusu içerisindeki siyah renk vurgusunu ortadan kaldırdığı ve beyaz renge geçiş yaparak önceki nesle göre önemli bir tasarım değişikliği yarattığı fark edildi. Sızdırılan e-postada ayrıca, kulaklık pedleri ve şarj kutusu içerisinde zeytin yeşili detaylara sahip olan beyaz bir renk seçeneğinin de ürün gamına eklendiği görülmüştü.  

‘Pixel Buds A’ kablosuz kulaklık modelinin fiyatı ve çıkış tarihine ilişkin bir detay paylaşılmadı

Pixel Buds A Kablosuz Kulaklık

Öte yandan; yapılan Twitter paylaşımı, Pixel Buds A’ kablosuz kulaklık modelinin fiyatına ve ne zaman piyasaya sürüleceğine ilişkin bir detay vermedi. Benzer şekilde, ürünün temel özellikleri de henüz bilinmiyor. Teknoloji devinin, ‘Google I/O 2021’ etkinliğinde ‘Pixel Buds A’yı görücüye çıkarması bekleniyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Google Pixel Watch Akıllı Saat Modelinin Tasarım Görselleri Sızdırıldı! 

‘Google Pixel 6’, Google Tarafından Geliştirilen Bir İşlemci ile Gelebilir! 

Google Pixel 5’in DXOMARK Sonuçları Belli Oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz