pokemon-unite-mobil-cikis-tarihi-teknosafari-min

Nintendo ve TiMi Studio Group tarafından geliştirilen Pokemon Unite mobil sürümü çıkış tarihi duyuruldu. Daha önce Nintendo Switch kullanıcıları için yayınlanan oyun, yakında iOS ve Android için de yayınlanacak.

Bugün internet üzerinde düzenlenen Pokemon Present etkinliğinde, Pokemon Unite mobil çıkış tarihi konusunda bilgiler verildi. Android ve iOS platformlarında çıkış yapacak oyun, Nintendo ve mobil kullanıcılar arasında çapraz platform imkanı sunacak.

Pokemon Unite resmi web sitesi üzerinde paylaşılan bilgilere göre, oyunun mobil sürümü 22 Eylül 2021 tarihinde yayınlanacak. Ayrıca oyunun ön kayıt seçeneği de şimdiden açılmış durumda. Kullanıcılar, iOS ve Android uygulama mağazalarında ön kayıt yaparak, ek ödüllere erişim sağlayabilecek.

Bunların yanında Nintendo, toplamda 2 milyon 500 bin üzerinde ön kayıt olduğu taktirde, tüm kullanıcılara Pikachu Unite hediye edeceğini açıkladı. Eğer ön kayıt yapan oyuncu sayısı 5 milyonu geçerse Holowear – Festival Style: Pikachu hediye edilecek. Hedefler tuttuğu taktirde tüm oyuncular, 31 Ekim 2021 tarihinde uygulama içerisinde hediyelerini alabilecek.

pokemon-unite-mobil-teknosafari-min

Pokemon Unite, Battle Royale türünde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Ancak oyun tek bir mod ile sınırlı değil. Oyuncular kendilerine ait Pokemon ile Aeos Adası içerisine iniş yapacak. Bu adada Unite Battle Committee turnuvalarına katılabilecek. Ayrıca her oyuncu 1 adet Pokemon ile bu adadaki etkinliklere katılabilecek.

Bunların yanında oyuncular, 5 oyuncudan oluşan takımlara katılıp, rakip takımların kontrol noktalarını ele geçirmeye çalışacağı bir moda sahip olacak. Yeni Pokemon kazanmak için ise bir eğitmen ya da Vahşi Pokemon ile savaşmak gerekiyor. Bununla birlikte mücadelelere katıldıkça, sahip olduğumuz Pokemon tecrübe kazanıp seviye atlayabiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Pokemon oyunları Facebook’ta oynanabilecek

Amerikalı genç kız Pokemon Go oynamak için gittiği parkta öldürüldü

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz