Samsung’un yeni saati Galaxy Watch 5’in tasarımı ve renk seçenekleri belli oldu. Saatin tanıtımı 10 Ağustos’ta Unpacked etkinliğinde gerçekleşecek. İşte Detaylar!

Samsung Galaxy Watch 5 serisinin tasarımını ortaya çıkaran görseller, birkaç hafta önce 91Mobiles tarafından, cihazı 360 derece görüntülemeye imkan verecek şekilde paylaşılmıştı. Şimdi de Galaxy Watch 5’in yüksek kaliteli görsellerini içeren paylaşımlar sayesinde saatin tasarımı ve renk seçenekleri kesinleşti.

Samsung, 10 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğinde, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Buds Pro 2 ile birlikte Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro akıllı saat serisini de kullanıcıların beğenisine sunacak.

Görsel Tasarım Göz Kamaştıracak!

10 Ağustos tarihli Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Watch 5 serisi, standart ve pro olmak üzere iki temel versiyondan oluşuyor. İki saat arasında görsel farkların bulunduğu kesinleşirken, özellikler konusunda ne tür farklılıklar barındıracağı henüz net olarak bilinmiyor.

Samsung Galaxy Watch 5 serisinin toplamda 5 farklı rengi olacak. Ayrıca sızan bilgilere göre, Pro modelde titanyum bir kasa ve safir cam kullanılacak. Görsel tasarımın bir başka dikkat çeken noktası ise, Galaxy Watch 4 Classic’teki döner çerçevenin Galaxy Watch 5 serisinde yer almaması olacak.

Pil Ömrüyle Kullanıcıları Memnun Edecek!

Samsung’un 10 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliği, Galaxy Watch 5 serisinin teknik özelliklerinin tanıtımına sahne olacak. Henüz bu konuyla ilgili net bir açıklama yapılmamış olsa da kulislerden sızan bilgilere göre Galaxy Watch 5 serisi, pil yönünden oldukça gelişmiş olarak piyasaya çıkacak.

Alınan bilgilere göre, Samsung Galaxy Watc 5’İn gelişmiş pil performansı, en yoğun kullanımda bile 3 güne kadar kesintisiz kullanım sunacak. Başka bir iddiaya göreyse, Galaxy Watch 5 ‘in yeni modelleri, eski modellerle aşağı yukarı aynı fiyatlarda satışa sunulacak. Bazı kaynaklara göreyse Galaxy Watch 5, 40 mm boyutla varlığını sürdürürken, Watch 5 Pro 45 mm boyutuyla kullanıcı deneyimine sunulacak. Öyle görünüyor ki, 10 Ağustos 2022 tarihi, Samsung’un geniş ürün kitlesini tanıtmak için büyük bir fırsat olacak!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz