ps-plus-ekim-2021-ucretsiz-oyunları-teknosafari

Sony, PlayStation Plus kullanıcıları için aylık olarak ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. PS Plus Ekim 2021 ücretsiz oyunları, bugün itibari ile yayınlandı.

Bilindiği üzere Sony, PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olarak oyun vermeye devam ediyor. Aylık abonelik servisi PS Plus, hem oyunların online moduna erişimi açarken, hem de her ay belli oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Ücretsiz oyunları kütüphanelerine ekleyen kullanıcılar, abonelikleri devam ettiği sürece oyunlara sınırsız olarak erişebiliyor.

PS Plus tarafından bu ay verilen oyunlar ise bugün itibari ile indirmeye açılmış durumda. PS Plus Kasım 2021 oyunları ise 27 Ekim 2021 tarihinde açıklanacak ve 2 Kasım 2021’de indirmeye açılacak.

PS Plus Ekim 2021 Ücretsiz Oyunları

  • Hell Let Loose (PS5)
  • Mortal Kombat X (PS4)
  • PGA Tour 2K21 (PS4)

mortal-kombat-x-ps-plus-teknosafari

Listede bulunan oyunlar, 2 Kasım 2021 tarihine kadar kütüphaneye eklenebilir. Listede belirtildiği üzere Hell Let Loose, yalnızca PS5 kullanıcıları için yayınlanmış durumda.

Bunların yanında PS Plus Türkiye fiyatları, son zamanlarda birden fazla kez zamlandı. Bunun sebebi olarak TL – Dolar kuru olarak görülüyor. Güncel olarak 1 aylık PS Plus aboneliğinin fiyatı 40 TL, 3 aylık 100 TL ve 12 aylık PS Plus ücreti 240 TL olarak satılmakta.

İlginizi Çekebilir:

Amazon Prime Ekim 2021 Ücretsiz Oyunları Yayınlandı

Steam Deck Rakibi Lenovo Legion Play Özellikleri Sızdırıldı 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz