Pubg Mobile Kutup Modu

Son zamanların en çok oynanan mobil oyunlardan olan Pubg Mobile ‘e Kutup Modu geliyor. Yeni gelecek mod ile birlikte oyuncuların tek derdi düşmanlar olmayacak. Aynı zamanda soğuk hava koşulları ile mücadele edecekler ve hayatta kalmaya çalışacaklar. 

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Pubg Mobile’ın yeni Kutup Modu ile oyuncular, hayatta kalmak için sıcağa ihtiyaç duyacaklar. Kutup Modu, EvoGround oyun modu seçimin bir bölümü olarak sunuluyor ve Pubg Mobile’ın yeni ücretsiz içerik güncellemesiyle birlikte App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Vikendi’nin soğuk ve donuk çölden oluşan ortamında oynanan Kutup Modu, oyuncuların karşılarına zaman zaman çıkan kutup fırtınalarına karşı vücut sıcaklıklarını çeşitli yollarla yüksek tutmalarını gerektiriyor. Bu mod oyunu bir Battle Royale oyununda daha ileriye götürmüş oluyor. Oyuncular birlikte çalışarak vücut sıcaklıklarını yüksek tutmaya çalışacaklar. Yüksek tutamadıkları zaman ise hasar alacaklar. Bu fırtınalarla savaşırken, aynı zamanda düşmanlara da karşı savaşmak, hayatta kalmak için taktiklerini hayata geçirmek zorundalar. Bu yüzden göklerden birlikte atladığımız ekibimiz ile olan iletişim çok daha önemli bir hal alıyor. Tabii Pubg Mobile ‘e Kutup Modu ile eklenen doğa şartlarına karşı mücadele sistemi için, oyuna yeni mekanikler ve eşyalar eklenmiş durumda.

Pubg Mobile, Kutup Modu ile gelen yeni özellikler

Pubg Mobile, Kutup Modu ile gelen yeni özellikler

Oyuncular vücut sıcaklıklarını ve ekip güvenliklerini şu şekillerde koruyabiliyorlar:

  • Kapalı alanda ateş yakmak için bir çakmak kullanın, sonrasında da ateşi devam ettirmek için dal toplayın. Bu dal toplama ve ateş yapma olayı sırasında dikkatli olun. Karın içine saklanmış düşmanlarınız olabilir.
  • Vahşi tavukları avlayın, etleri toplayın ve yemek için pişirin, böylece vücut sıcaklığınızı koruyun.
  • Isınmanın en kolay yolu ise ısıtıcı ve sağlık paketleri gibi kaynakları kullanmak.

Yeni oyun moduna ek olarak Pubg Mobile’ın Kış Festivali’nde yer alan snowboard’lar da karda sürmek için ortaya çıkıyor. Bu sayede hem düşmanlardan hem de kar fırtınalarında kaçılmış oluyor. Benzer şekilde uzaktan kumandalı drone’lar da oyuncuların etraflarını daha iyi görerek avantaj sahibi olmaları için eklenmiş durumda. Pubg Mobile ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

DigiToll #10

BAFTA Oyun Ödülleri 2020 ‘nin kazananları belli oldu 

PlayStation 4 için Mart ayının en çok indirilen oyunları açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz