pubg-new-state-br-extreme-mod-teknosafari-min

Krafton, PUBG: New State oyununu Ocak güncellemesinin bir parçası BR: Extreme Mod ile geliştiriyor. Android ve iOS’ta mevcut olan güncelleme, yeni bir silah, silah özelleştirme seçenekleri ve daha fazlasını getiriyor.

PUBG: New State, Ocak ayı güncellemesini Android ve iOS kullanıcıları için yayınladığını duyurdu. Güncelleme ile birlikte yeni BR: Extreme Mod, bir maçtaki oyuncu sayısını 64 ile sınırlıyor. Ayrıca bu mod ile tüm karşılaşmalar 20 dakika ile sınırlanıyor. Şu anda oyunun yalnızca Troi haritasında mevcut olan BR: Extreme Mod, battle royale türüne uygun bir şekilde daha hızlı aksiyona dahil etmek için tasarlandı.

Ocak ayı güncellemesi ile birlikte ayrıca Rimac Nevera, yeni P90, yeni silah özelleştirme seçenekleri ve daha fazlası geliyor. Güncelleme ile birlikte oyuna eklenenler ise şu şekilde;

pubg-new-state-guncelleme-teknosafari

 • Yeni Mod – BR Extreme: Mobil oyun için geliştirilmiş ve optimize edilmiş yeni mod, mücadeleleri 20 dakika ve 64 kişi ile sınırlıyor. Bu modda savaş alanı, Troi haritasında rastgele seçilecek ve her maç değişecek olan daha küçük bir alan ile  sınırlı olacak. Tüm oyuncular bir P1911 tabancası, bir sis bombası, 300 dron kredisi ve tam şarjlı boost ölçer ile maça başlayacak. Maç başladığında, rastgele konumlara iki Yardım Paketi düşecek ve oyunculara daha fazla ekipman stoklama imkanı sunulacak.
  • Troi boyunca artan araç ve eşya miktarı, oyuncuların daha hızlı bir şekilde eşya taşımasını sağlıyor.
  • Oyuncular, uçaktan daha düşük bir irtifadan atlayacak. Böylelikle haritaya daha hızlı iniş yapılacak.
  • Teslimat dronları daha hızlı gelecek.
  • Takım arkadaşının yeniden konumlandırılmasından önceki süre 60 saniye olarak sınırlandırıldı.
 • Yeni Araç – Rimac Nevera: Ocak güncellemesi ile birlikte PUBG: New State ile Bugatti Rimac iş birliği başlıyor. Oyuncular, dünyanın en hızlı arabası olarak görülen Bugatti Nevera’yı kullanabilecek.
 • Yeni Sezon ve Survivor Pass: İki aylık bir ön sezondan sonra resmi olarak başlayan Sezon 1, oyuncuların üzerinde çalışabileceği Bronz seviyesinden Fatih seviyesine kadar sekiz yeni aşama sunuyor. Oyuncular aşama ilerledikçe Tavuk Madalyası, silah kaplaması ve benzeri ödüller kazanacak.
 • Yeni Silah – P90: Hafif Makinalı Silah olarak oyuna eklenen P90, savaş alanlarında yer alan yardım paketlerinden bulunabiliyor. Standart bir Kademe 2 dürbün ve susturucu ile birlikte gelen silah, başka eklentiler ile birleştirilemez. Ayrıca dron mağazasından satın alınabilen 5.7 mm cephane kullanılıyor.
 • Yeni Silah Özelleştirmeleri: Yeni DP-28 Namlu Ucu Erişimi ile oyuncular artık DP-28 silahına bir Alev Gizleyici (TT/SNT) veya bir Dengeleyici (TT/SNT) bağlayabilirler. Ancak bu eklentilerden herhangi birini kullanırken silah hasarı bir miktar azalacaktır. Oyuncular ayrıca ADS hızı artarken kalçaya veya omuza ateş ettiklerinde mermi yayılımını azaltmak için Beryl M762’ye Hafif Dipçik’i de bağlayabilirler. Bu eklentiyi kullanırken silah stabilitesi azalacaktır.

İlginizi Çekebilir:

Instagram, Edit Grid özelliğini duyurdu

Radeon Super Resolution, %70’e kadar FPS artırabilir

Nvidia, yenilenmiş RTX 3080 modelini duyurdu

ASUS OLED ekranlı dizüstü modellerine yenilerini ekledi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz