Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Dijital dizi ve film platformlarından türlerine göre en keyif alarak izleyeceğiniz içerikleri sizler için listelemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda ize Puhu Tv’nin en iyi 9 bilim kurgu filmine yer verdik. İşte; ‘Puhu Tv’de izleyebileceğiniz bilim kurgu filmleri.’ ‘Puhu Tv bilim kurgu filmleri.’ ‘Puhu Tv en iyi bilim kurgu filmleri.’ ‘Puhu Tv içerikler.’

‘Puhu TV’de izleyebileceğiniz bilim kurgu filmleri’ listesiyle karşınızdayız. Oldukça ilginç hikâyeler sunan ‘Puhu Tv bilim kurgu filmleri’ tüm detaylarıyla yazımızın devamında. İşte; ‘Puhu Tv en iyi bilim kurgu filmleri.’ ‘Puhu Tv içerikler.’

Puhu TV’de İzleyebileceğiniz Bilim Kurgu Filmleri

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

  • Creative Control (2016)
  • Divergent (2014)
  • The Hunger Games (2012)
  • Transcendence (2014)
  • Rupture (2016)
  • Antiviral (2012)
  • The Cosmonaut (2013)
  • It Comes At Night (2017)
  • Battle For Skyark (2017)
Creative Control

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Puhu Tv bilim kurgu filmleri listemize Creative Control ile başlıyoruz. Filmde, teknoloji merkezli bir şirkette yönetici olan David, yakın gelecekte yaşar ve artırılmış gerçeklik gözlüklerinin tanıtımını yapmaktadırlar. Ancak David en yakın arkadaşı Wim gibi bir hayat yaşamak ister ve Wim’in sevgilisi Sophie’ye benzeyen sanal bir profil tasarlar. Sanal Sophie ile yaşamaya başlayan David’in hayatında bir süre sonra gerçeklik ve kurgu karışmaya başlar.

Divergent

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Divergent uzak bir gelecekte geçmektedir. İnsanlık beş farklı erdemin temsil edildiği düzende yaşamaktadır ve insanlar 16 yaşına geldiklerinde özelliklerine göre bu beş erdemden birini seçerek yaşamlarına devam ederler. Tris için de bu seçimi yapmanın vakti gelmiştir fakat kendisinin uyumsuz olduğunu keşfeder. Uyumsuzlar ise beş farklı erdemin temsil edildiği grupların hiçbirine dahil olamazlar ve yok edilirler. Bu nedenle Tris kaçmak zorunda kalır ve uyumsuzların bu düzende neden istenmediklerinin peşine düşer.
The Hunger Games

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Puhu Tv’de The Hunger Games 1 ve 2’yi izleyebilirsiniz. Açlık Oyunları adıyla hafızalarımıza kazınan filmde, Kuzey Amerika halkı kuraklık ve kıtlıkla mücadele etmektedir. Bu nedenlerden dolayı da Kuzey Amerika, 12 eyaletten oluşan Panem adlı ülkeye bırakılmıştır. Bu ülke ise her sene kurayla iki genci seçerek Açlık Oyunları düzenlemektedir. Tehlikeli olan bu oyunlarda 24 yarışmacı rakiplerini geçerek hayatta kalma mücadelesi verir.
Transcendence

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Başrolde Johnny Depp’i izlediğimiz Transcendence’de Dr. Will Caster bir yapay zeka projesi yürütmektedir. Aynı zamanda teknoloji karşıtı birtakım grupların da tepkisiyle karşı karşıyadır. Bu nedenle, Dr. Caster bir grup teröristin saldırısına uğrar ve hayatını kaybeder. Kendisi gibi bilim insanı olan eşi Evelyn, Caster’in beynini bir süper bilgisayara entegre eder. Dolayısıyla Caster ölmüş olsa bile beyni hâlâ hayattadır ve dünyayı yaklaşan terörist saldırılara karşı da uyarmaya başlar. Fakat Caster’in ölmediğini öğrenen grup, onu tekrar öldürmek için harekete geçecektir.
Rupture

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Puhu Tv bilim kurgu filmleri listemize Rupture ile devam ediyoruz. Film, bekar bir anne olan Renee Morgan’ın üzerinde bir deney uygulanmasını konu alıyor. Morgan bir gün çocuğunu okula bırakır ve arkadaşıyla görüşmek için yola çıkar. Fakat, hiç tanımadığı bir grup tarafından kaçırılarak bilmediği bir yere götürülür. Burada bazı tuhaf sorularla karşı karşıya kalan Morgan’ın üzerinde deney yapılacaktır. Morgan ise bu deney yapılmadan kaçmak zorundadır.
Antiviral

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Yapım yılı 2012 olan Antiviral, Puhu Tv’de izleyebileceğiniz bilim kurgu türleri arasında yer alıyor. Toronto ve Cannes Film Festivalleri’nde ödüller alan Antiviral’de bir süperstar virüs nedeniyle hayatını kaybeder. Bu durumun ardından Syd March, süperstarın ölümüne neden olan virüsü araştırmaya başlar. Aynı zamanda March’ın hayatını kurtarabilmesi de bu ölümün ve virüsün gizemini çözmesine bağlıdır.

The Cosmonaut

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

İspanya, Letonya ve Rusya yapımı olan The Cosmonaut’ın hikâyesi 1967’de geçmektedir. Kozmonot olan Stas uzayda kaybolmuştur. Geri döndüğünde dünyada artık insan hayatının olmadığı gerçeğiyle yüzleşir. Arkadaşları Yulia ve Andrei ise dünyanın diğer tarafında onu beklemektedir.

It Comes At Night

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Bilim kurgunun yanı sıra korku ve gerilim türünde de izleyebileceğiniz It Comes At Night filminde, insanlık artık kendisi için tehlikeli bir dünyada yaşamaktadır. Paul terk edilmiş bir evde ailesiyle birlikte güvenli bir düzen kurmuştur. Paul’un ailesini ve kendisini korumak için gösterdiği bu mücadele bir gencin eve sığınmak istemesiyle altüst olacaktır.

Battle For Skyark

Puhu Tv Bilim Kurgu Filmleri

Puhu Tv en iyi bilim kurgu filmleri listemizi Battle For Skyark ile sonlandırıyoruz. 88 dakika gibi bir süreye sahip olan film, belki de izleyebileceğiniz en kısa bilim kurgu yapımlarından. Aynı zamanda aksiyon ve macera türünde olan filmin konusu, uzay istilasının yaşandığı bir dünyada geçmektedir. Dünyanın tehlikeli bir hale gelmesi nedeniyle insanlar Skyark adlı yeni bir şehre sığınmak zorunda kalırlar. Fakat zamanla bu şehirde nüfus artar ve insanlar karşı karşıya gelir. Zengin ve güçlü olanlar Skyark’da yaşarken fakir ve kimsesiz olanlar ise istila edilen dünyaya gönderilirler. Dünyaya gönderilenlerden biri de hain olduğu bahanesiyle öldürülen eski kumandanın oğlu Rags’tır. Rags’ın amacı ise, istila edilen dünyadaki savaşı kazanıp barışı getirmektir.

İlginizi Çekebilir:

Netflix Türkiye Ekim 2021 Takvimi – Netflix Ekim Programı

Netflix’te İzleyebileceğiniz Biyografik Belgeseller

24 kiloluk, taşınabilir ve sessiz jeneratör: Aksa AAP 2200i inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz