S Sport Formula 1 Türkiye

Sport, 9 yıl aranın ardından geri dönen ‘Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix’sini şifresiz yayınlayacağını açıkladı. 13-15 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan etkinliğin, tüm yarış-severlerin uydu alıcıları üzerinden şifresiz olarak izlenebileceği ifade edildi.  

Sport’, 9 yıl aranın ardından Türkiye’ye geri dönen ‘Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix’sini şifresiz yayınlayacağını açıkladı. 13-15 Kasım tarihleri arasında seyircisiz olarak gerçekleştirileceği duyurulan etkinliğin, tüm yarış-severlerin uydu alıcıları üzerinden şifresiz ve canlı olarak izlenebileceği ifade edildi. 9 Kasım haftası başlayacak olan ‘Türkiye GP’ özel yayınları, canlı bağlantılar ve daha fazlasının, hafta boyunca yarış-severlerin heyecanına ortak olacağı belirtildi.  

Aktarılan detaylara göre; merakla beklenen İstanbul yarışı, antrenman turları ve sıralama turlarıyla birlikte ‘S Sport’ ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Sport, yarış haftasına özel hazırladığı geniş içeriği ile hafta boyunca yaşanan tüm gelişmeleri izleyicilere anında aktaracak. 9 Kasım’dan itibaren her gün; canlı bağlantılarla araçların İstanbul Park’a gelişinden, pistin durumuna kadar birçok merak edilen ve yakından takip edilen konu ekranlara yansıyacak. Türkiye’de F1 denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Serhan Acar da hem yorumlarıyla hem de sunumuyla, ‘Sport ekranlarında olacak. 14-15 Kasım tarihlerini kapsayan hafta sonunda ise gün boyu canlı bağlantılarla yarışın nabzı tutulacak.  

Sport ‘Formula 1 Türkiye Grand Prix’si Yayın Akışı 

S Sport Formula 1 Yayın Akışı 

S Sport’ tarafından ‘Formula 1 Türkiye Grand Prix’sine özel hazırlanan yayın akışı şu şekilde: 15 Kasım Pazar günü gerçekleşecek yarışın heyecanı, 13 Kasım’da antrenman turlarıyla başlayacak. 13 Kasım Cuma günü saat 11.00’de ‘Antrenman 1’ ve saat 15.00’te gerçekleşecek olan ‘Antrenman 2’, ‘S Sport’ta canlı olarak yayınlanacak. 14 Kasım Cumartesi günü ise saat 12.00’de ‘Antrenman 3’ ve saat 15.00’te sıralama turları gerçekleşecek.  

15 Kasım Pazar günü saat 13:10’da, F1 Türkiye GP’si Serhan Acar’ın sunumuyla canlı olarak ekranlara gelecek. ‘S Sport’; tüm hafta boyunca özel içerikler, yarıştan önce ve sonra yaşananlar ve canlı bağlantıları izleyicilerle buluşturacak.

İşte F1 DHL Türkiye Grand Prix’sini şifresiz izlemek için gerekli bilgiler! 

F1 Türkiye Şifresiz

F1 DHL Türkiye Grand Prix 2020’yi şifresiz izlemek için gerekli ‘S Sport’ kanalına ilişkin bilgiler ise şu şekilde: 

  • Turksat 4A 
  • TP11 – Frekans: 12188 MHz. – Polarizasyon: Vertical (dikey) 
  • DVB-S2 8PSK – Symbole rate: 27500 ksym/s – FEC: 5/6 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

İstanbul Park’ta Gerçekleştirilecek Olan Formula 1 Yarışı Seyircisiz Yapılacak!

Yalnızca 6 Saatte 40 Bin Adet Formula 1 Bileti Satıldı! 

Formula 1, 2020 Yılında 9 Yıl Aradan Sonra Yeniden İstanbul Park’ta!  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz