Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung yeni cep telefonunun çıkış tarihini ve bazı özelliklerini açıkladı. Samsung Galaxy M31, 25 Şubat tarihinde satışa çıkacak. 

Samsung özelinde S20 ailesinin tanıtımına odaklanılmış olsa bile şirket, yeni cep telefonu Galaxy M31 özelliklerini ve çıkış tarihini açıkladı. Samsung’un kendi internet sitesinde yayınlanan görsele göre bazı özellikleri ortaya çıkan Galaxy M31, 6.4 inçlik FHD+ Süper AMOLED bir ekrana sahip.  

samsung m31 ile ilgili görsel sonucu

İşlemci tarafında ise M31 gücünü, Samsung’un kendi geliştirdiği Exynos 9611’den alacak. Bu işlemci 4 tane 2.3 GHz frekans hızlarına ek olarak 4 tane 1.7 GHz frekans hızlarına çıkabilen toplam 8 çekirdekten oluşuyor. Bazı bilgilere göre Samsung, Galaxy M31 modelini başka pazarlarda Snapdragon 665 işlemcisi ile satışa sunabilir. 4 GB ve 6 GB bellek seçeneklerine sahip olan M31’in 64 GB ve 128 GB depolama alan seçenekleri bulunuyor. Ayrıca M31 oldukça büyük 6000 mAh’lik bir bataryaya sahip.

samsung m31 ile ilgili görsel sonucu

Samsung M31’in ana kamerası 64 MP büyüklüğünde. Ana kamerasına ek olarak arka tarafta geniş açı, macro ve derinlik algılayıcı sensör bulunuyor. Ek kameraları ve ön kamerası hakkında başka açıklanan bir bilgi bulunmuyor. 

Daha fazla teknik detayı ve fiyatı açıklanmayan Galaxy M31’in 25 şubat tarihinde satışa çıkması bekleniyor.  

Samsung’un yeni akıllı hoparlörü Galaxy Home Mini görüntülendi

Samsung Galaxy Z Flip, 92. Oscar Ödül Töreni’nde ilk kez gösterildi