S Pen ile gelen Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra tablet modelleri, kullanıcılara kâğıt üzerine yazmaktan ya da resim yapmaktan farkı olmayan deneyim sunuyor

Samsung’un yeni Galaxy Tab S8 Tablet serisi, Galaxy Tab S8 ve S8+’ın yanı sıra seride ilk defa piyasaya sürülen en büyük ekrana ve en güçlü performansa sahip Galaxy Tab S8 Ultra’dan oluşuyor. Galaxy Tab S8 serisinde yer alan Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra modelleri ise geliştirilmiş yeni bir S Pen ile birlikte sunuluyor.

Geliştirilmiş ve yeni özelliklerle güncellenmiş S Pen, kullanıcılara kağıt üzerine yazmaktan farkı olmayan eşsiz bir deneyim sunuyor. Samsung’un Clip Studio Paint ile yaptığı özel iş birliği sayesinde akıllı telefonlar ilk defa dijital bir renk paletine, S Pen bir fırçaya, Galaxy Tab S8’in geniş ekranı ise bir tuvale dönüşüyor. Böylece kullanıcılar, araçları özelleştirebiliyor, istedikleri fırçayı seçebiliyorlar.

Kullanıcıların seçtiği tablet hangi boyutta olursa olsun, kutu içeriğinde yepyeni bir S Pen ile geliyor ve bu S Pen, şarj olması için Galaxy Tab S8 serisi modellerinin arkasındaki yuvaya oturuyor. Ultra düşük gecikme süresine sahip S Pen ile kullanıcılar en yaratıcı fikirlerini yazıp, tasarlayıp, karalayıp, çizebiliyor. Yeni S Pen’in bir arada sunduğu çok sayıda araç ile etkileyici seviyede bir kontrol imkanı sunuluyor.

Tepkime sürelerinde görülen düşüşe dikkat

 Galaxy Tab S8 Ultra’nın yeni 4K kayıt özelliği ise hem arka hem de ultra geniş ön kamerayla en net ve göz alıcı videoları çekmeye imkan tanıyor. İçerik oluşturucular ve yayıncılar, Samsung’un Ekran Kaydedici aracındaki özelleştirilebilir Selfie Videolarını kullanarak çevrimiçi eğitimleri ve oyunları görüntüleyebiliyor. Ayrıca, LumaFusion’ın sevilen ve öncü düzenleme aracı da yakında Galaxy Tab S8 Ultra’da kullanılabilecek. Bu sayede kullanıcılar, çok yakında Galaxy Tab S8 Ultra ve S Pen’i 4K videolar üzerinde hassas düzenlemeler yapmak için de kullanabilecek. Tab S7 serisinde 5.6 ms olan tepkime süresi yeni Tab S8+ ve Tab S8 Ultra’da 2.8 ms’ye kadar düşüyor. Tab S7’de 9 ms olan tepkime süresi ise yeni Tab S8’de 6.2 ms’ye düşüyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz