Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfagiyilebilir teknolojik ürünlerGiyilebilir Teknolojik ÜrünlerSony, Kablosuz Boyun Bandı Hoparlörü ‘SRS-NB10’u Tanıttı

Sony, Kablosuz Boyun Bandı Hoparlörü ‘SRS-NB10’u Tanıttı

Sony, kullanıcılarına tam aralıklı bir hoparlör ünitesi ile yüksek kaliteli sesi deneyimleme imkanı sunan ve Hassas Ses Algılama Teknolojisi sayesinde ortam gürültülü olsa dahi seslerin net duyulduğu kablosuz boyun bandı hoparlörü ‘SRS-NB10’u tanıttı. 

Sony, yeni kablosuz boyun bandı hoparlörü SRS-NB10 ile evden çalışmayı daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Omuzlarınızın üzerine rahatça yerleşecek şekilde tasarlanan SRS-NB10, telekonferanslar yapabilmenize, müzik dinlemenize ve gün boyu rahatlıkla kullanabilmenize olanak sağlıyor. 

Net duyun 

İster evden ister ofisten çalışıyor olalım, online toplantılarımızda çoğu kez dikkat dağıtan ya da ortadan kaldırmak istediğimiz arka plan gürültüleriyle baş etmek zorunda kalırız. SRS-NB10, çevrimiçi telekonferanslar için ideal tasarımıyla her toplantıyı zahmetsiz ve konforlu hale getiriyor.

SRS-NB10, sesin sadece sizin kulaklarınıza göre optimize edilmesini sağlamak üzere yukarı doğru açılandırılmış tam aralıklı bir hoparlör ünitesine sahiptir. Ünitenin arkasına yerleştirilmiş pasif radyatör, sesin dengeli olmasını sağlamak için bası güçlendirir. SRS-NB10, önemli görüşmelerinizde çevrenizde ne olursa olsun, Hassas Ses Algılama Teknolojisi ile sesiniz her zaman net bir şekilde duyulur. 

Gelişmiş ses sinyali işleme teknolojisi sayesinde bir araya gelen iki yüksek kaliteli sesi hüzmeleyen mikrofonu, paraziti ve yankıyı en aza indirir ve görüşmedeki kişi veya kişilere kristal netliğinde ses kalitesi sunar. 

Bunun yanı sıra telekonferanstayken MIC Mute (Mikrofon Sessiz) düğmesine sayesinde tek tıkla mikrofonunuzu kolayca kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda ses seviyesini de kolayca ayarlayabilirsiniz; size en rahat hissettiren ses seviyesini elde etmek için SRS-NB10’un yan tarafındaki ses düğmelerine dokunmanız yeterlidir. Müzik dinlerken boyun bandının üzerindeki düğmeye doğrudan tıklayarak çalıp duraklatabilirsiniz. 

Gün boyu çalışın, gün boyu takın 

SRS-NB10 yalnızca çalışmak için tasarlanmadı. Bu hafif ve rahat kablosuz boyun bandı hoparlör, boyuna tam oturur ve omuzlara yerleşir; böylelikle gün boyu, işiniz bittikten sonra bile takabilirsiniz. SRS-NB10’u günün ilk toplantısından başlayıp akşam yemeğini hazırlarken müzik dinlemek üzere tüm gün konforlu şekilde kullanmanız mümkündür. 

Arkadaki esnek boyun bandı sayesinde mükemmel uyumu bulabilirsiniz. Ayrıca, açık kulak stili hem görüşmeleri dinlemenizi hem de çevrenizde olan bitenden haberdar olmanızı sağlar. 

Güçlü ve pratik

SRS-NB10, gün boyu iş görüşmelerine, müzik çalma listelerine, TV programlarına vb. hazırdır. 20 saate varan pil ömrüyle, ne kadar çok online toplantıya katılmanız gerekirse gereksin durmadan devam etmeye hazır olursunuz. Şarjınız azalırsa 10 dakikalık hızlı şarj size bir saat daha kullanma süresi sağlar. The SRS-NB10 aynı zamanda USB Type-C ® ile uyumludur.  

SRS-NB10’da ayrıca Çoklu Bağlantı özelliği de bulunur; yani dizüstü bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz gibi iki cihazı aynı anda bağlayabilirsiniz.  Akıllı telefonunuzda müzik dinlerken dizüstü bilgisayarınızdan bir iş araması gelirse sadece boyun bandının sol tarafındaki Play/Call (Çalma/Görüşme) düğmesine bir kez tıklayarak aramaya yanıt verebilirsiniz. Görüşme bittikten sonra tekrar favori çalma listenize dönülür, yeniden bağlanmanıza gerek yoktur. 

IPX4 sınıfı sıçramalara karşı korumalı tasarım sayesinde yüz yıkamak gibi günlük faaliyetlerinizi yaparken dahi, favori programlarınızın ve şarkılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Bu boyun bandı hoparlör, düşük ses seviyesinde bile net bir ses deneyimi sunar. TV’nize, akıllı telefonunuza ya da müzik çalarınıza Bluetooth® teknolojisiyle bağlayın ve komşularınızı, ev arkadaşlarınızı veya diğer aile üyelerini rahatsız etmeden favori filmlerinizin, programlarınızın ve çalma listelerinizin keyfini çıkarın.  

Zarif tasarım 

SRS-NB10, aynı zamanda görüntülü görüşmelerde size şıklık katacaktır. Yüksek kaliteli bir kumaş kaplama ile zarif ve sade tasarıma sahiptir. Kumaş kaplı hoparlörler, boyun bandına birinci sınıf bir görünüm ve his kazandırır. SRS-NB10, ev-ofisinizin dekoruna uyum sağlamak üzere koyu gri ve beyaz renk seçenekleri ile sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

Sony, Sınırlı Sayıda Ürettiği Yeni Kablosuz Kulaklığını Satışa Sunuyor

JBL Tune 510BT Kablosuz Kulaklık, 40 Saat Pil Ömrü Vadediyor

Oppo Enco Air kablosuz kulaklık inceleme: Düşük gecikme, uzun pil ömrü:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR