hextech-mayhem-teknosafari

Riot Games’in alt markalarından biri olan Riot Forge, Kasım ayı içerisinde iki yeni oyun yayınlayacak. Müzik platform oyunu Hextech Mayhem, 16 Kasım tarihinde oyuncular ile buluşacak.

Riot Forge tarafından geliştirilen oyun Hextech Mayhem: A League of Legends Story, önümüzdeki hafta Nintendo Switch ve PC için, sonraki dönemde ise Netflix’te yayınlanacak. League of Legends evreninde geçecek olan Hextech Mayhem, başrolünde Ziggs karakterine yer verecek.

Ritim koşu olan Hextech Mayhem ile oyuncular, oyunun hareketli müziklerinin ritmine uygun bombalı sıçramalar ve bomba saldırıları yaparak engellerden kaçınmalı. Ayrıca silahlı düşmanlara karşı mücadele ederken, zincirleme patlamalar da oluşturarak maksimum düzeyde kargaşa olacak.

Oyun boyunca oyuncular, Piltover mahallelerinde Heimerdinger’a yakalanmamaya ve Ziggs’in Runeterra’da görülmemiş en büyük bombayı yapma amacını gerçekleştirmeye çalışacaklar.

ruined-king-riot-forge-teknosafari

Oyun hakkında daha fazla ayrıntı, 16 Kasım 2021 TSİ 19:00’da Riot Forge tanıtım etkinliğinde açıklanacak. Hextech Mayhem: A League of Legends Story, Nintendo Switch üzerinde ve PC içni Steam, GOG.com ve Epic Games Store içerisinde ön sipariş verilebilir durumda. Bu mağazalardan birinden oyunu sipariş edenler, oyunda kullanılabilecek özel bir Afet Ziggs kostümüne de sahip olacak. Tüm Netflix aboneleri, ek bir ödeme yapmadan oyuna erişebilecek.

Riot Forge, önümüzdeki haftalarda Ruined King: A League of Legends Story hakkında da bilgiler paylaşacak. Airship Syndicate tarafından geliştirilen sıra tabanlı oyun, hikayesi ile oyuncuları içine çekecek bir rol yapma oyunu. Oyun, League of Legends evrenine yabancı kişiler için de ilgi çekici bir yapıya sahip olacak.

İlginizi Çekebilir:

PUBG: New State, Dünya Çapında Resmi Olarak Yayınlandı

İlk Tam Elektrikli Subaru Modeli Solterra, Dünya Geneli Tanıtıldı

Reeder P13 Blue Max Teknik Özellikleri ile Dikkat Çekiyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz