4- 13 Mart tarihleri arasında devam edecek ön satış kampanyası kapsamında, kullanıcılar yeni Galaxy S22 akıllı telefonları avantajlı teklif ve hediyelerle satın alabilecek

10 Şubat’ta yayımladığımız haberde, Samsung Galaxy S22 serisinin tanıtıldığını duyurmuştuk. Samsung, yeni Galaxy S22 serisi için Türkiye’de ön satışların açıldığını paylaştı. 4 Mart Cuma günü 00:00 itibarıyla başlayan ön satışlar, 13 Mart Pazar günü 23:59’a kadar sürecek. Kullanıcılar,  shop.samsung.com.tr adresinden, zincir mağazalarda, operatörlerde ve Samsung satış noktalarında sunulan özel tekliflerden faydalanarak ön sipariş verebiliyor. Yapay zekâ (AI) destekli profesyonel düzey çekim özelliklerine sahip yeni Galaxy S serisi, Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en iyi akıllı kamera ile karanlık ortamlarda dahi kullanıcılarına en yüksek kalitede fotoğraf çekme imkanı sunuyor.

Galaxy S22 veya S22+ alanlara ‘Galaxy Buds2’, S22 Ultra alanlara ‘Galaxy Watch4’ hediye ediliyor

Galaxy S22 ve S22+ için 4-13 Mart tarihleri arasında kampanyaya katılan Samsung mağazaları, shop.samsung.com.tr ve yetkili online satış kanalları üzerinden ön sipariş veren müşterilere Galaxy Buds2 kulaklık hediye ediliyor. Galaxy S22 Ultra için ön sipariş veren kullanıcılara ise Galaxy Watch4 akıllı saat hediye olarak veriliyor. Ayrıca, hem Galaxy S22 ve S22+ hem de S22 Ultra için ön sipariş veren tüm kullanıcılar, ek bir ücret ödemeden 1 yıl boyunca telefonlarını kazayla oluşacak ekran hasarlarına karşı koruma altına alan Samsung Care+ (SC+) Ekran Koruma Sigortası hediyesine de sahip oluyor. Samsung Care+, Samsung bayilerinden veya online kanallardan alınabiliniyor.

Renk ve fiyat seçenekleri

 Türkiye’deki Galaxy severler, 13 Mart’a kadar Samsung mağazalarında ve yetkili online kanallarında Galaxy S22 Serisi için ön sipariş verebilecek. Galaxy S22 Serisi akıllı telefonlar aşağıdaki renk ve hafıza seçenekleriyle satın alınabilecek.

Galaxy S22, Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128GB hafıza seçeneği ve 8GB RAM özelliğiyle 14 bin 499 TL’den, 22+ ise Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128GB ile 256GB hafıza seçenekleri ve 8GB RAM özelliğiyle 18 bin 999 TL’den başlayan satış fiyatları ile satışa sunulacak.

Galaxy S22 Ultra ise 22 bin 999 TL’den başlayan satış fiyatıyla; Phantom Black, Phantom White, Green, Burgundy renk alternatifleri; 128GB, 256GB ve 512GB hafıza seçenekleri, 8GB ve 12GB RAM özellikleri ile satışa çıkacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz