stalker-2-cikis-tarihi-teknosafari-min

STALKER 2 çıkış tarihi ertelendi. Oyunun yapımcı stüdyosu GSC World, oyunun yıl sonuna ertelendiğini açıkladı.

STALKER 2, 2022 senesinin en çok beklenen oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Yüksek beklentiler eşliğinde hazırlıklarına devam eden yapım, zorlu bir geliştirme süreci geçiriyor. Bununla birlikte yapımcı ekip, üzücü bir haber paylaştı.

Oyunun resmi Twitter hesabından paylaşımda bulunan GSC Game World, STALKER 2 çıkış tarihi için daha ileri bir zamanı gösterdi. Şirket, erteleme için çok üzgün olduğunu belirtirken, oyunun sorunlu ve eksik çıkmasını istemediklerini belirtti.

Son dönemlerde çoğu oyun, problemli, hatalı, eksik ya da performans sorunları ile birlikte çıkıyor. Hatta artık tamamlanmış bir oyunun çıkış yapması ilginç karşılanıyor. STALKER 2 de, sorunsuz bir çıkış yapmak istiyor. Oyunun yeni paylaşılan çıkış tarihi ise 8 Aralık 2022.

Twitter üzerinden paylaşılan açıklama ise şu şekilde:

Gözcüler,

STALKER 2: Heart of Chernobyl‘in çıkışını 8 Aralık 2022‘ye erteleme kararı aldık. Vizyonumuzu gerçekleştirmek ve oyunun istenen durumunu elde etmek için bu yedi aylık ek geliştirme gerekiyor. STALKER 2, GSC tarihindeki en büyük projedir ve kapsamlı test ve cilalama gerektirir. Geliştirmenin, özellikle böyle bir proje söz konusu olduğunda, gerektiği sürece devam etmesi lazım.

 

Bu kararı almak bizim için kolay olmadı. Ancak sizlere elimizden gelenin en iyisini sunmak istiyoruz. Yakında yeni duyurular gelecek, anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir:

Instagram, Edit Grid özelliğini duyurdu

Radeon Super Resolution, %70’e kadar FPS artırabilir

Nvidia, yenilenmiş RTX 3080 modelini duyurdu

ASUS OLED ekranlı dizüstü modellerine yenilerini ekledi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz