Steam Oyun Festivali
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Steam Oyun Festivali, 3 Şubat tarihinde başlıyor. 9 Şubat tarihine kadar devam edecek olan etkinlik kapsamında, 500’den fazla oyunun ücretsiz demosunun yayınlanacağı ve oyun geliştiricilerin katılım sağlayacağı yayınlar açılacağı ifade ediliyor.  

Steam, her yıl düzenli olarak belirli tarihlerde oyuncuların geliştiriciler ile bir araya geldiği ve yeni oyunları deneyebildiği etkinlikler düzenliyor. Bu yılın ilk ‘Steam Oyun Festivali’ ise 3 Şubat tarihinde başlıyor. Etkinliğin, 9 Şubat tarihine kadar devam edeceği belirtiliyor. 500’den fazla oyunun ücretsiz demosunun yayınlanacağı festivalde, oyun geliştiricilerin canlı yayın etkinliklerinde oyuncular ile bir araya geleceği ifade ediliyor. Oyunların deneme sürümlerinin ise kısıtlı bir süreliğine oyun-severlerin beğenisine sunulması bekleniyor.

Aktarılan diğer detaylara göre; yapılacak etkinlik aracılığıyla Steam oyuncuları, yeni geliştirilen oyunların deneme sürümlerine erkenden ücretsiz erişim imkanı yakalayacak. Bu sayede oyun tutkunları, yeni oyunlar hakkında indirim dönemi öncesinde fikir edinebilecek. Bu da oyuncuların, indirim sürecinde yeni oyunları satın almadan önce daha bilinçli karar verebileceği anlamına gelecek. Popüler oyun platformu; gelecek günlerde, demosu yayınlanacak oyunların içerikleri ve canlı yayın etkinliklerinde yer alacak geliştiriciler ile ilgili daha detaylı bilgi aktarımında bulunacak.  

Steam, ‘Oyun Festivali’ için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı 

Steam Oyun Festivali Fragmanı

Diğer yandan; Steam, ‘Oyun Festivali’ için yeni bir tanıtım fragmanı da yayınladı. ‘Bloodroots’ ve ‘The Riftbreaker’ gibi bilinen oyunların, etkinlik ile birlikte dönüş yapacağı ifade edildi. Bunun yanında, ‘Genesis Noir’ ve ‘Shady Knight’ gibi yeni yapımlar da tanıtımda öne çıkan oyunlar arasında yer aldı. Ayrıca; ‘Windjammers 2’, ‘Blunt Force’, ‘Children of Silentown’ ve ‘Nartia Boy’un da tanıtım fragmanı sonrası ilgi topladığı görüldü. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Red Dead Redemption 2’, ‘2020 Steam Ödülleri’nde ‘Yılın Oyunu’ Oldu! 

Steam’den 2021’in İlk Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru

Steam 2020’nin En İyi Oyunları Listelerini Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz