En İyi Bluetooth Kulaklıklar

Akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte ‘bluetooth kulaklıklar’ önemli hale gelmeye başladı. En iyi ürünü kullanıcıya sunmak için birbirleriyle yarışan teknoloji şirketleri hem seçenekleri artırdı hem de performansı yükseltti. Bu nedenle Teknosafari editörleri olarak ‘en iyi bluetooth kulaklılar’ listesine yer verdik. İşte özellikleri ve kullanım rahatlığı ile sizler için hazırladığımız ‘bluetooth kulaklıklar’ listemiz. ‘En iyi bluetooth kulaklıklar’… 

Günlük hayatımızı kolaylaştıran teknolojik gelişmelerden biri de kablo problemine son veren ‘bluetooth kulaklılar’ oldu. Pek çok özelliklerinin yanı sıra arka plan gürültüyü engellemesi alternatifi sayesinde kalabalık ortamda müzik dinlemek keyifli hale geldi. Pek çok çeşidin olduğu bu ortamda maksimum kullanım süresi, dayanıklılığı ile teknoloji tutkunları için ‘en iyi bluetooth kulaklıklar’ listesini derledik.   

En İyi Bluetooth Kulaklıklar 

Apple, SamsungXiaomiHuawei başta olmak üzere karşınızda ‘en iyi bluetooth kulaklıklar’.  

Apple AirPods Pro 

En iyi Bluetooth Kulaklıklar

 

 

‘Apple AirPods Pro’, aktif gürültü engelleme, şeffaf mod özelliği ve suya dayanıklı tasarımıyla ‘en iyi bluetooth kulaklıklar’ arasında yer alıyor. Üç farklı boyda silikon uçlarıyla birlikte gelen ‘Apple AirPods Pro’, kullanıcının kulağına en uygun ucu seçme fırsatı sunuyor. Pek çok iPhone modeliyle de uyumlu olan kulaklık, suya ve tere dayanıklılığı ile bir konfor sunuyor ve tek şarjla 4, 5 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Dışarıdan gelen gürültüyü engelleme özelliği sayesinde telefon görüşmelerinde ses alışverişinde netlik sağlıyor. 

Samsung Galaxy Buds 

 

‘En iyi bluetooth kulaklıklar’ listesinde sıradaki kulaklık ‘Samsung Galaxy Buds’. Net ve yüksek kalite ses özelliği ile teknoloji tutkunlarının favori parçalarından biri olan ‘Samsung Galaxy Buds’, pratik ve kompakt bir tasarım sunuyor. “Sesinizi duyurmak için de mükemmel” sloganıyla satılan kulaklık, yüksek çözünürlüklü canlı ses özelliği taşıyor. İnce tasarımıyla cepte kolayca taşınan ‘Samsun Galaxy Buds’, arka plan gürültüsüne izin vermiyor. Küçük, orta ve büyük kulaklıklarının olması kullanıcılara kulak boyuna en uygun kulaklıkları seçme avantajı yakalıyor. Aynı zamanda tek bir şarjla 6 saat kesintisiz müzik keyfi yaşatıyor. 

Anker SoundCore Liberty Neo 

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

 

20 saat kullanım imkanı sunan ‘Anker SoundCore Liberty Neo’, ‘en iyi bluetooth kulaklıklar’ listesine giriyor. BassUp teknolojisi sayesinde, müziğin gerçek analizini yapıyor ve düşük frekansları yüzde 43 daha fazla yoğunlaştıran özelleştirilmiş bir algoritma kullanıyor. Grafen sürücüleri ile birlikte ses, gelişmiş bir netliğe sahip oluyor. Hafif bir tasarımı olması nedeniyle kulağı ağrıtmıyor. GripFit teknolojisinin bulunması kulaklığın, kulağa oturmasını sağlarken kişi hareket halindeyken kulağından düşmesine engel oluyor.  

Huawei FreeBuds 3 

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

 

14 mm dinamik sürücü özelliği bulunan ‘Huawei FreeBuds 3’, farklı kulak kanalları için, 15 dB’ye kadar ortam sesini engelleme imkanı sağlıyor. Mükemmel sesi konforlu tasarımında hissedeceğiniz kulaklığın, kulağınıza tam oturmasıyla da dengeli bir kullanım deneyimi yaşayacaksınız. Doğru ses ve video senkronizasyonu sunması sebebiyle oyunlar ve videolar daha keyifli hale gelebiliyor. Çevre gürültüsünü azaltan ‘Huawei FreeBuds 3’ ile müziği net olarak alabiliyorsunuz ve aktif gürültü engelleme özelliğini kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.  

Sony WF – SP900 

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

 

Spor kulaklığı olarak da bilinen ve ‘en iyi bluetooth kulaklılar’ listesine giren ‘Sony WF – SP900’, 4 GB dahili depolama alanına sahip. Suya dayanıklı sınıfta yer almasıyla 2 metreye kadar dalış yapmanıza imkan tanıyor. Yay şeklinde ki destekleyici özelliği sayesinde kulağa tam oturuyor ve toza karşı dayanıklılık sağlaması nedeniyle her ortamda kullanılabiliyor. 6 saate kadar müziğin keyfini çıkarabiliyorsunuz. 

Xiaomi Airdots Pro 

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

 

Apple’ın Airpods kulaklığına rakip olarak üretilen ‘Xiaomi Airdots Pro’; tere, toza ve su sıçramalarına dayanıklı özellik gösteriyor. 1 saate şarj olan kulaklık 10 saat kullanım imkanı sunuyor. Gürültü engelleme özelliği sayesinde kişi,  müzik keyfini ve telefon görüşmelerini rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Kulaklığı kulağınızdan çıkardığınız takdirde dinlenilen müzik duruyor. Dokunmatik özelliği ise çağrıya cevap verme, reddetme, müzik durdurma veya değiştirme işlevlerini yerine getiriyor. 

Xiaomi Redmi Airdots  

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

 

Pasif gürültü azaltıcı özelliğine ve 10 metreye kadar kullanıma sahip olan cihaz, toz ve su geçirmez. Ter önleme alternatifi sayesinde spor yaparken kullanıma uygun olan kulaklık, rakiplerine kıyasla daha düşük performans sunarken aynı zamanda fiyatına göre tercih edilebilir ‘en iyi bluetooth kulaklıklar’ arasına giriyor. 

Xiaomi Haylou GT2 

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

 

Şarkı durdurma, devam etme, atlama özelliklerinin yanı sıra taşınabilir şarj kutusu sayesinde her yerde şarj etme avantajı sağlayan cihaz, en iyi bluetooth kulaklıklarından biri. Terleme ve suya karşı dayanıklı olması nedeniyle de ürünün kullanım alanı genişliyor.  3, 5 saat müzik dinleme özelliği sunan cihaz yüksek beklentisi olmayanlar için ideal.  

JBL Tune T220 

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

 

Hafif tasarımı sayesinde rahat bir kullanım özelliği taşıyan ‘JBL Tune 220’, 12, 5 mm’lik sürücüleri sayesinde sesi net olarak kulaklarınıza yansıtıyor. 3 saat müzik dinleme keyfi yaşatan cihaz, şarj kutusu ile 16 saat ek kullanım süresi sunuyor ve kişi hareket halindeyken de kaliteli bir performans sergiliyor. 

Sennheiser Momentum True 

En İyi Bluetooth Kulaklıklar

 

Şık bir tasarımı olan ‘Sennheiser Momentum True’ kolay sesi asistan (Siri, Google Asistant) kullanıma ve dokunmatik işleve sahip. Kulaklıkların birini çıkardığınızda bile müziği durdurma özelliğinin olması farkını ortaya koyuyor ve taşıma kutusuna koyduğunuz anda şarj olmaya başlıyor. Transparan duyma teknolojisine sahip olmasıyla, kullanıcının çevresinden kopmamasını sağlıyor.  

İlginizi çekebilir:

JBL Endurance Dive Bluetooth Kulaklık İnceleme

Alabileceğimiz En İdeal Telefon, Iphone 12’de Adaptör ve Kulaklık Neden Yok? 

Yeni LG Tone Kablosuz Kulaklık, Şarj Olurken Mikropları Yok Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz