the witcher üçüncü sezon çekimleri başladı

Sevilen Netflix dizisi The Witcher üçüncü sezon çekimlerine başladığını paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Detaylar haberimizde.

Netflix, The Witcher’ın üçüncü sezon çekimlerinin başladığını setten paylaşılan bir fotoğrafla duyurdu. Fotoğrafta Rivialı Geralt’ı canlandıran Henry Cavill, Vengerberg’lü Yennefer’ı canlandıran Anya Chalotra ve Prenses Cirilla’yı canlandıran Freya Allan’ı bir arada görebiliyoruz.

The Witcher üçüncü sezon çekimleri kamera arkasından yayınlanan ilk görseli buradan indirebilirsiniz.

Geralt, yeni bir araya gelmiş ailesinin bütünlüğünü tehlikeye sokabilecek her türlü tehdide karşı Ciri’yi korumak için elinden geleni yaparken; Kıta’nın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları Ciri’yi yakalamak için birbirleriyle yarışır. Ciri’nin büyü eğitimini devralan Yennefer ise onun bilinmeyen güçlerini keşfetme umuduyla onlara Aretuza’nın korunaklı kalesine doğru eşlik eder. Politik yozlaşma, kara büyü ve hainlikle dolu bir savaş alanına düşen Geralt, Yennefer ve Ciri, birbirlerini sonsuza dek kaybetmemek için savaşa karşılık vermek ve her şeyi riske atmak zorundadırlar.

The Witcher Hakkında

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Android 12 alacak 3 LG modeli daha belli oldu

WiFi Menzil Genişleticiler Evlerde Sinyal Alanını Genişletmenin En Kolay Yolu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz