wifi menzil genişleticiler

Evinde WiFi sinyal sorunu yaşayanlar için en kolay çözüm, WiFi menzil genişleticiler. TP-Link 20’nin üzerinde menzil genişletici sunuyor. Detaylar haberimizde.

Ağ pazarında geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılar tarafından sevilen TP-Link, evlerde WiFi sinyal sorunu için en çok kullanılan ürün grubu olan WiFi menzil genişletici ailesini sürekli yeniliyor ve model sayısını artırıyor. En güncel standart olanbenc WiFi 6 teknolojili modellerin de yer aldığı TP-Link menzil genişletici ailesinde şu anda 20’nin üzerinde ürün bulunuyor.

Prize takılıp kolayca kullanılması ve diğer çözümlere oranla daha uygun fiyata sahip olmaları nedeniyle kullanıcıların WiFi sinyal sorunu için en çok tercih ettiği bu ürün grubunda bolca ürün bulunuyor. TP-Link bu noktada hem teknolojik olarak hem de fiyat açısından kullanıcılara bol seçenek sunması ile ön plana çıkıyor. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun bir WiFi menzil genişletici modeli, TP-Link ürün portföyünde yer alıyor. WiFi 6 (AX) ve WiFi 4 (N) teknolojili modellerin de olduğu TP-Link menzil genişletici ailesinde en fazla WiFi 5 (AC) teknolojisine sahip ürünler bulunuyor. Böylece kullanıcılara farklı bağlantı hızları seçeneği sunuluyor. Ev ve küçük ofislerdeki bağlı cihaz sayısı ve kullanılan uygulamalara göre en ideal kablosuz hız ihtiyacı belirlenip buna uygun model TP-Link ürünleri arasında bulunabiliyor.

Kolay kurulum, kolay yönetim

TP-Link menzil genişleticiler çok kolay şekilde kurulup WiFi sinyal alanını genişletiyorlar. Bu ürün grubundaki hemen hemen tüm modeller prize takılarak kullanılıyor. Kurulumu ve kullanımı kolaylaştıran özelliklerle donatılmış olan ürünlerde, örneğin en doğru yere ürünün yerleştirilebilmesi için Akıllı Sinyal Göstergesi yer alıyor. Çünkü menzil genişleticilerden iyi verim alınabilmesi için doğru yere konumlandırılmaları son derece önemli. Modemin çok yakınına yerleştirmek de modem sinyallerini iyi alamayacak kadar uzak bir yere yerleştirmek de doğru değil. Bu nedenle renkli ışıklarla kullanıcılara yol gösterip doğru yeri bulmalarını sağlayan bu gösterge önemli. Doğru yerdeki prize takıldıktan sonra modem ile eşleştirilerek menzil genişleticiler aktif hale getiriliyor ve WiFi sinyal alanı genişliyor.

Ayrıca TP-Link’in ücretsiz Tether uygulaması da hem kurulum hem kurulum sonrası ağın yönetimi konusunda kullanıcılara avantajlar sunuyor. Tether ile bağlı cihazlar görülüp kısıtlamalar yapılabiliyor. Üstelik bunu evde olmadan akıllı telefonlar üzerinden, her yerden yapmak mümkün oluyor.

Farklı marka ağ ürünleriyle kullanılabiliyor

Buradaki en önemli özellik TP-Link’in menzil genişletici ailesi, evrensel uyumluluk özelliğine sahip. Her model farklı marka modem/router’lar ya da farklı ağ cihazlarıyla uyumlu. Bu da kullanıcılara marka seçme avantajı sağlıyor. Farklı marka modem kullananlar TP-Link menzil genişleticilerle ağın kapsama alanını genişletebildikleri gibi TP-Link menzil genişleticiye sahip olan bir kullanıcı modemini değiştirmek istediğinde ve farklı bir marka tercih ettiğinde TP-Link menzil genişleticiyi yine kullanabiliyor.

Geniş model seçeneği bulunan TP-Link menzil genişletici ailesi KDV dahil 20 USD’den (Yaklaşık 295 TL) başlayan fiyatlara sahip.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Android 12 alacak 3 LG modeli daha belli oldu

OnePlus Nord Buds Fotoğrafları Sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz