Önde gelen kısa video uygulaması TikTok, Spotify ile iş birliğine girdi.  Bu iş birliği kapsamında Türkiye ve Avrupa’nın 7 ülkesindeki TikTok kullanıcıları Spotify Premium hizmetini 3 ay ücretsiz olarak kullanabilecek.

Popüler kısa video uygulaması TikTok kullanıcılarına müjde. TikTok kullanıcıları, Spotify Premium hizmetinden 3 ay ücretsiz olarak faydalanabilecek. İş birliği kapsamında gerçekleştirilen bu tekliften daha önce Spotify Premium aboneliği olmayan 18 yaş üstündeki kişiler yararlanabilecek. 

Türkiye ve Avrupa’nın 7 Ülkesinde 

İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya ve Türkiye’deki 18 yaş üstü TikTok kullanıcılarını kapsayan teklif, daha önce Spotify Premium aboneliği olmayan kişiler için geçerli olacak. Bu şartlara uygun TikTok kullanıcıları Premium üyeliği kullanabilmek için bir kod alacak. Dün başlayan iş birliğiyle birlikte kullanıcılar uygulamadaki “Sizin İçin” ve “Keşfet” bölümünden, profil sayfasının sol üst köşesinde yer alan TikTok Ödüller seçeneğinden ya da Spotify sayfasını aratarak teklife ulaşabilirler. 

iş birliği ile ilgili konuşan TikTok Avrupa Büyüme Başkanı David Nunez, “TikTok; insanların müzikle birlikte içerik oluşturma ve etkileşim kurma biçiminin merkezinde yer alan, sürükleyici bir deneyim. Spotify Premium, topluluğumuza tanıdıkları sanatçılardan ve parçalardan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyor” dedi.

“TikTok Tabanını Spotify ile Buluşturmaktan Gurur Duyuyoruz” 

Spotify Başkan Yardımcısı ve Premium İş Geliştirme Birimi Küresel Başkanı Marc Hazan ise, “Spotify, sanatçıları ve dinleyicileri daha önce mümkün olmayan bir şekilde birbirine bağlayarak keşif ve ilhamla hareket eden çeşitli müzik hayranları topluluğudur. Farklı ülkelerdeki uygun TikTok kullanıcılarına, sevdikleri tüm müzik ve podcast’lere her zaman, her yerde erişim sunmaktan dolayı çok mutluyuz. TikTok’un coşkulu ve büyüyen kullanıcı tabanını Spotify Premium’un reklamsız ve çevrimdışı dinleme gibi birçok avantajıyla tanıştırmaktan da gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.  

İlginizi Çekebilir:

Google’a Fransa’dan 500 Milyon Euro Ceza

Instagram, Güvenlik Kontrolü Özelliği ile Hesapları Güvende Tutmaya Yardımcı Oluyor

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz