Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Türk Telekom, ön ödemeli alışveriş kartı Selfycard’ı tanıttı. Türk Telekom Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Fırat Yaman Er’in verdiği bilgiye göre VISA özellikle Selfycard’a sahip olmak için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmuyor.

Bu da Selfycard’ı gençlerin kullanmasına olanaklı hale getiriyor. Karta aylık 750 liraya kadar para yüklenebiliyor ve yüklenen para hem yüz yüze alışverişte hem de internet alışverişlerinde kullanılabiliyor. Selfycard’ı ininal iş birliği ile çıkardıklarını aktaran Er, Selfycard kullanıcılarının mevcut tüm İninial kampanyalarından yararlanabileceğini bildirdi. İninal CEO’su Ömer Suner de, “Selfycard ile Türk Telekom, Selfy üyesi gençlere özel 5GB internet hediyesiyle artık oyun tutkunlarına daha da kolay ulaşabilecek. İş birliğimiz kapsamında Selfycard’ları ilk olarak D&R mağazalarından satışa sunacağız” dedi.

Selfycard’a para yüklemenin de çok kolay olduğunu belirten Er, “Tüm banka ATM’lerinden, PTT işyerleri ve PTTMatik’lerden, marketler ve perakende noktalarından Selfycard’a kolayca para yüklenebiliyor” diye konuştu.