Bu oyun listemizde sizler için, kolay mekanikleri ve eğlenceli yapılarıyla, tuvalette bile oynanabilecek 5 mobil oyun listeledik. 

İnsanın her zaman canı sıkılabilir. Ya da fazla meşgul olmaktan dolayı iki işi bir arada yapmak zorunda kalabilir. Bu gibi durumlar için, sizlere basit mekanikleri ve eğlenceli yapıları ile tuvalette bile oynanabilecek 5 mobil oyun listeledik.  

Tuvalette oynanabilecek 5 mobil oyun

Archero

Archero

  • Listemizin ilk sırasında dikey oynanabilir formu ile her şarta ve her tuvalete uygun olan Archero var. Kendine has aksiyon sistemi sayesinde hem düşmanın hareketlerini takip etmek gerekiyor, hem de onları etkisiz hale getirebilmek için, bizim hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Her yerde rahatlıkla oynayabildiğiniz bu oyun, aynı zamanda her türlü cep telefonunda çalışabilir. 

Android 

iOS 

 

Heroes of Loot

Heroes of Loot

 

  • Listemizin ikinci oyunu ise Heroes of Loot. Piksel art tasarım anlayışından hoşlanıyorsanız bu oyun tam anlamıyla size göre. Son derece başarılı tasarım anlayışının yanı sıra basit mekanikleri, hızlı yapısı ile Heroes of Loot ön plana çıkıyor. Farklı özelliklere sahip olan karakterleri kullandığımız bu oyunda amacımız, mahzenlerde ilerlemek ve daha fazla altın toplamak. Heroes of Loot, giriş seviyesi cep telefonlarında bile çalışabilecek bir oyun. 

Android  

iOS 

Slashy Hero

 Slashy Hero

  • Üçüncü oyunumuzun ismi Slashy Hero. Cadılar bayramında, kaçırılan tüm şekerlerimizi toplamak için yeminler eden bir karakteri kontrol ettiğimiz bu oyunda, önemli olan taraf kontrol sistemi. Saldırmak için karakterimizi, düşmanların üzerine sürüklememiz yeterli oluyor. Ama dikkat edilmesi gerek konu, eğer düşman gurubunun içinde kalınırsa çok sağlam dayak yenilebiliyor. 

Android 

Hellrider 2

Hellrider 2

  • Dördüncü oyunumuzun ismi ise Hellrider 2. Cehennemin en derin çukurundan, ateş ve karanlığın en yoğun oluğu noktan çıkan bir motorcuyuz. Ayrıca çok sevimliyiz. Sonsuza kadar ilerleme oyunlarından biri olan Hellrider 2, tek bir tuş ile kontrol ediliyor. Ama tek bir tuşunun olması sizi kandırmasın, zor bir oyun. 

Android 

iOS 

 Into the Dead

 Into the Dead

  • Listemizin son oyunu ise Into the DeadZombiler ile dolu bir dünyada yapılması gereken ilk işi yapıyoruz. Helikopterimiz ile zombilerin ortasına düşüyoruz. Tabii daha sonra kaçmak için, sonsuza kadar koşmaya başlıyoruz. Yerden bulduğumuz silahlar ve yaptığımız manevralar ile kendimizi, zombilerden korumaya çalıştığımız bu oyunun biraz karanlık, hatta yer yer korkutucu bir havası var. 

Android  

iOS 

Samsung Galaxy Buds Plus İnceleme – Ses Kalitesi Nasıl?

Epic Games’ten, Houseparty’nin hacklendiğini ispatlayana 1 milyon dolar

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz