Vivo watch 2

Vivo 22 Aralık’ta yapacağı etkinlik ile S12 serisi telefonlarını ve Vivo Watch 2 akıllı saatini tanıtacak. Lansman yaklaşırken özellikler belirginleşiyor.

Vivo Temmuz ayında S10 ve S10 Pro modelini tanıtmış, S10e modeli de Ekim ayında bu modelleri takip etti. Geçtiğimiz günlerde firma, 22 Aralık’ta yapılacak etkinlikle S12 serisini tanıtacağını ve S ailesini genişleteceğini duyurmuştu.

Etkinlik Çin yerel saati ile 19:30’da başlayacak. S12 serisi haricinde Eylül ayında tanıtılan Vivo Watch’ın devam modeli olan Vivo Watch 2 de bu etkinlikte tanıtılacak.

Vivo 22 aralık lansman

Vivo S12 modeline dair bir teaser videosu paylaşmıştı. Akabinde Çin’de yapılacak lansmanda kullanılacak bir görsel de internete sızdırıldı. Telefonun tasarımına ve özelliklerine dair bazı bilgiler de bu şekilde açıklığa kavuşmuş oldu. Telefonun düz kenarları ve çentikli bir ekranı var. Ayrıca üzerinde 108MP ibaresi yeren 3’lü arka kamera kurulumu dikkat çekiyor. Ancak arkası dönük olan telefonun kenarlarının düz olmaması sebebiyle 2 farklı telefonun aynı görselde yer aldığını söyleyebiliriz. Bu durumda bir düz bir de Pro modeli olması şansı yüksek.

Sızan görseldeki bannerın üzerinde telefonun Dimensity 1200 yonga seti ile geleceği, Oyun Modu ve 50MP ikili ön kameraya sahip olduğu söyleniyor.

Vivo Watch 2 görselleri de paylaşıldı

Vivo watch 2 özellikler

Vivo Watch 2 görselleri de eş zamanlı olarak sızmıştı. Görseller üzerinde de saatle ilgili detaylar yer alıyor. Sızan basın görselleri üzerinden edinilen bilgilere göre saatin kalp atış hızı sensörü, adım sayar ve GPS’e sahip olduğunu görebiliyoruz.

Ayrıca saatin tasarımına dair görseller de Vivo’nun resmi Weibo hesabına paylaşıldı. Böylece saatin daha klasik diyebileceğimiz yuvarlak bir tasarıma sahip olduğu kesinleşmiş oldu. Ek olarak saatin yeni basın görselleri sızıdırldı ve bu görseller yardımıyla saatin 2 adet işlemciye sahip olacağını da öğrenmiş olduk. Bu işlemcilerden biri performans için diğeri ise pil tasarrufu için.

Vivo Watch 2 telefona bağlı olmadan, mobil veri, çağrı ve aktivite takibi açık şekilde 7 günden daha uzun bir pil ömrü vadediyor. Bir akıllı telefona bağlıyken ise bu süre 14 güne kadar uzayabiliyor. Saatin OLED bir ekranla geleceğini ve en azından siyah ve gümüş olarak iki renk seçeneği olduğunu da biliyoruz. Ayrıca 42mm ve 44mm olmak üzere iki de boyutu olacak.

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

İlginizi çekebilir:

Oppo yeni bir patent aldı – Ön kamera ekran altında ve arkada ikinci ekran

TikTok 1080p çözünürlükte yükleme dönemini başlattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz