Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, uzun süredir merakla beklenen yeni ‘Mi Band 6’ akıllı bileklik modelini 29 Mart tarihinde gerçekleştireceği tanıtım etkinliğinde görücüye çıkaracağını açıkladı. ‘Mi 11 Pro’, ‘Mi 11 Ultra’ ve ‘Mi Mix’ akıllı telefon modellerinin de aynı etkinlikte tanıtılacağı ifade edildi.  

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, uzun süredir merakla beklenen yeni ‘Mi Band 6’ akıllı bileklik modelini 29 Mart tarihinde gerçekleştireceği büyük tanıtım etkinliğinde görücüye çıkaracağını doğruladı. ‘Mi 11 Pro’ ve ‘Mi 11 Ultra’ akıllı telefon modelleri ve kamera modülünde sıvı lens teknolojisine sahip ‘Mi Mix’ akıllı telefon serisinin de aynı etkinlikte tanıtılacağı ifade edildi. Benzer şekilde, şirketin görüntü işlemek için kullanacağı yeni bir işlemci modeli ve yeni ekosistem ürünlerini de bu etkinlikte kullanıcı beğenisine sunacağı dile getirildi.  

Diğer yandan; şirketin ‘Mi Band’ serisi akıllı bileklikleri, dünyanın en çok satan giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alıyordu. Serideki cihazların sahip olduğu uygun fiyat etiketi, ürünleri pazarda önemli oranda rekabetçi hale getiriyordu. Çinli teknoloji devi, son olarak seriye ‘Mi Band 5’ akıllı bileklik modelini eklemişti. Cihaz, önceki modellere göre önemli iyileştirmelerle gelmişti. ‘Mi Band 6’nın da benzer şekilde, ‘Mi Band 5’e ek iyileştirmelerle geleceği ve oldukça ulaşılabilir bir fiyat etiketine sahip olacağı tahmin edildi.  

Xiaomi Mi Band 6, kandaki oksijen oranını (SpO2) ölçebilecek

Xiaomi Mi Band 6

Cihazla ilgili şu ana kadar ortaya atılmış olan iddialara göre; Xiaomi Mi Band 6, pazardaki birçok rakibi gibi kandaki oksijen oranını (SpO2) ölçme özelliğine sahip olacak. ‘Alexa’ akıllı asistan desteği ve GPS entegrasyonu ile gelmesi beklenen model, NFC (Yakın Alan İletişimi)’li ve NFC’siz olmak üzere 2 farklı versiyon halinde piyasaya sürülecek.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Xiaomi Mi Band 6; Alexa, GPS ve SpO2 Desteğiyle Gelebilir

Xiaomi’nin Dünyanın İlk Sıvı Lens Teknolojili Telefonu Mi Mix 29 Mart’ta Tanıtılacak

Xiaomi Elektrikli Otomobil için Çinli Great Wall Motor ile Ortaklık Kurabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz