Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Xiaomi, premium segment özelliklerine sahip yeni bir kablosuz kulaklık modeli tanıttı. Xiaomi FlipsBuds Pro olarak anılan yeni kablosuz kulaklık tasarım anlamında ise Apple AirPods kablosuz kulaklıklara benziyor. 

Xiaomi kablosuz kulaklık modellerine üst segment özelliklere sahip yeni bir ürün ekledi. Şirketin FlipsBuds Pro olarak andığı ve yeni kulaklık, tamamen siyah tasarımı, çift cihaz bağlantı desteği, aktif gürültü engelleme özelliği, kullanım ömrü ve düşük gecikme süresi ve şeffaf moduyla dikkat çekti. 

Xiaomi FlipsBuds Pro nano NCVM kaplamayla geliyor

Tasarım anlamında baştan aşağı simsiyah bir şekilde gelen cihaz, bu anlamda ‘premium’ bir görüntü vadediyor. Xiaomi, kulakiçi kulaklıkların kendisine birinci sınıf bir görünüm veren nano NCVM kaplama sayesinde ayna kaplamasına sahip olduğunu belirtiyor.

Kullanım anlamında da pratik olan cihazda sağ ya da sol kulaklığa uzun süre basınca gürültü engelleme ve şeffaf mod arasında geçiş sağlıyor. Bir kere tıklatıldığında gelen aramalara cevap verme ve oynatma imkanları bulunan kulaklığa iki kere tıklamak ise arama reddetme ya da sonraki parçaya geçiş yapma özelliği sunuyor. 

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi kablosuz kulaklık modeli 11 mm ultra dinamik ses sürücüleri sayesinde üstün kalitede bir ses deneyimi vaad ederken, oyunserverler için de avantaj sağlıyor. Cihazda bulunan Bluetooth 5.2 bağlantı desteği de kopmaların önüne geçmeyi hedefliyor.  Bunun yanında ‘çift cihaz bağlantı’ özelliği de kullanıcılara aynı anda iki cihazla kulaklığı eşleme imkanı veriyor. Bu sayede kulaklık hem akıllı telefonunuza ve bilgisayarınıza bağlı olabilir. Ayrıca iki çift FlipBuds Pro’yu da tek bir cihaza bağlayıp dilediğiniz birisiyle aynı içeriği seyredebilirsiniz. 

Bünyesinde bulunan ANC (Active Noise Cancellation ) özelliği sayede, 40dB’ye kadar gürültü engelleyen kulaklıkta ayrıca, günlük ve seyahat modu da bulunuyor. 

Hızlı şarj desteği olan kulaklık 5 dakika şarj ile 2 saate varan oynatma süresi sunarken, kulaklıklar ise tam şarj ile 7 saat, kutusuyla birlikte ise 28 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. 

Xiaomi’nin şu an için anavatanı Çin’de satışa sunduğu akıllı kulaklıkların fiyatı 124 dolar olarak açıklandı. Şirketin yeni kulaklığı Türkiye’ye ne zaman getirip getirmeyeceği şu an için bulunmuyor. 

İlginizi Çekebilir:

Şarj Olurken Bakterileri Temizleyen Kablosuz Kulaklık Serisi LG TONE Free Mart’ta Türkiye’de

Samsung, Adidas ile İş Birliği İçerisinde Geliştirdiği ‘Galaxy Buds Pro Originals’ Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı! 

Apple, Kablosuz Kulaklık Pazarında 2020 Yılını Lider Kapattı 

Jabra Elite 85t İnceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz