Cumartesi, Ekim 16, 2021
Ana SayfaTeknolojiSamsung, Adidas ile İş Birliği İçerisinde Geliştirdiği ‘Galaxy Buds Pro Originals’ Kablosuz...

Samsung, Adidas ile İş Birliği İçerisinde Geliştirdiği ‘Galaxy Buds Pro Originals’ Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı! 

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, Adidas ile iş birliği içerisinde geliştirdiği özel tasarım ‘Galaxy Buds Pro Originals’ kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Cihazın tüm özelliklerinin, klasik ‘Buds Pro’ kulaklıklarla aynı olduğu ifade edildi. Şirket, tasarım dilinde ise Adidas’ın ‘Originals’ serisine ithaf edilen bir tasarım tercih etti. Kulaklığın ayrıca, ‘Galaxy’ serisi telefonlara özel bir tema getirdiği belirtildi.  

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, Adidas ile iş birliği içerisinde geliştirdiği özel tasarım ‘Galaxy Buds Pro Originals’ kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Şirketin, ürünün tasarım dilinde Adidas’ın ‘Originals’ serisinin yeşil ve beyaz renklerini tercih ettiği görüldü. Cihazın teknik özelliklerinin ise klasik ‘Buds Pro’ kulaklıklarla aynı olduğu belirtildi. Özel bir şarj kutusuna sahip olan modelin, Adidas’ın ‘Stan Smith’ serisi için özel olarak hazırlandığı dile getirildi. Samsung ve Adidas, sürdürülebilirliği ve temiz ekosistem girişimlerini desteklemek için kulaklığın geri dönüşümlü malzemeden üretildiğinin de altını çizdi.  

Aktarılan detaylara göre; ‘Samsung Galaxy Buds Pro Originals’, ‘Galaxy’ model bir telefonla eşleştirildiğinde cihaza, özel bir Adidas teması getiriyor. Bu tema; kullanıcıların yeni bir kilit ekranı, yeni simgeler, arama ve mesajlar sayfalarında yeni tasarımlar kullanabilmesini mümkün kılıyor. Benzer şekilde; söz konusu özel tema içerisinde, Adidas’ın internet sitesine ilerlemeyi sağlayan bir hızlı erişim simgesi de yer alıyor.  

Samsung ve Adidas iş birliği ile geliştirilen kulaklık, ‘Stan Smith’ serisi için bir kuponla birlikte gelecek

Samsung Adidas Kulaklık

Öte yandan; Samsung ve Adidas iş birliği ile geliştirilen kulaklık, ‘Stan Smith’ serisi için bir kuponla birlikte gelecek. Tüketiciler, dilerlerse ‘Stan Smith’ ayakkabıları almak için bu kuponu kullanabilecek. ‘Galaxy Buds Pro Originals’ modeli, 7 Nisan’dan itibaren şirketin Güney Kore’deki resmi internet sitesinde satışa sunulacak. Ürün, 249 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A72 ‘nin Türkiye Fiyatları Açıklandı

“Makine Hatıraları: Uzay” Sergisi, Samsung Galaxy S21 Serisi Katkılarıyla Sanatseverlerle Buluşacak! 

Adidas, Pandemi Sürecinde Türkiye’de ve Dünyadaki Spor Yapma Oranları ve Koşu Motivasyonunu Araştırdı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR