xpg-caster-ddr5-ram-teknosafari-2

Hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, yeni nesil Caster DDR5 RAM ailesini duyurdu. Bellekler, saniyede 7000 MT (Megatransfer) hızına ulaşabiliyor.

Özellikle oyuncular arasında popüler bir marka olan XPG, yeni Caster DDR5 RAM ailesini duyurdu. RGB aydınlatmalı versiyona da sahip Caster bellek, saniyede 7000 MT hızlara ulaşabiliyor. Ayrıca gelişmiş çalışma istikrarı ve güvenilirlik için bellekler, dahili Hata Düzeltme Kodu (ECC) ve Entegre Güç Yönetim Devresi (PMIC) teknolojilerine sahip.

Standart DDR4 belleklere kıyasla iki kat daha hızlı olan XPG Caster bellekler, 7000 MT/s hıza çıkabiliyor. Yeni nesil bellekler ile birlikte gelen Intel XMP 3.0 desteği, hız aşırtma (overclock) gibi işlemleri basit bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

xpg-caster-ddr5-ram-teknosafari

Ayrıca XPG Caster serisi, gerçek zamanlı hata düzeltme özelliği olarak tanımlanabilecek Hata Düzeltme Kodu (ECC) ve Entegre Güç Yönetim Devresi (PMIC) teknolojilerine sahip bir şekilde geliyor.

Bunların yanında seri, RGB aydınlatmaya sahip olan ve olmayan iki farklı model ile birlikte geliyor. Her iki modelde de gri renkli pasif soğutucular yer alıyor. Caster RGB modelde, RGB aydınlatma sayesinde modern ve renkli bir görünüm sağlanıyor. Kullanıcılar, RGB aydınlatma efektlerini XPG RGB Sync yazılımı ile kolayca ayarlayabiliyor.

İlginizi Çekebilir:

AYA NEO el konsolu, Ryzen 6000 serisinden güç alabilir

Honor, katlanabilir Magic V modelini duyurdu

2021 yılında en çok satan oyunlar açıklandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz