Türk oyun stüdyosu Recontact Games, yeni bir mobil oyunla geri dönüyor. Şirket ilk olarak 2015 yılında yayınladığı “Recontact Istanbul” ve 2017 yılında oyunseverlerin beğenisine sunduğu “Recontact Istanbul: Eyes of Sky” ile ses getirmeyi başarmıştı. Şirket şimdi ise serinin son oyunu Recontact: London ’ı sunmaya hazırlanıyor. 

Türk oyun geliştiricileri özellikle son yıllarda piyasaya sürdükleri oyunlarla adından sıkça söz ettirmeye ve önemli şirketlerden yatırım almaya devam ediyor. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren Türk oyun şirketi Recontact Games de yeni bir oyununu piyasaya sürmeyi planlıyor. Daha önce sunduğu “Recontact” serisinin devamı olma niteliği taşıyacak yeni oyun Recontact: London olarak anılıyor. Sinematografik görüntüleriyle ilgi çeken oyunlar bu bağlamda mobil platformlardaki ilk oyun örneği olduğu için önemli ödüllerin sahibi olmuştu. 

2015 yılında piyasaya sürdüğü “Recontact: Istanbul” ve 2017 yılında çıkardığı “Recontact Istanbul: Eyes of Sky” ın ardından seriye yeni eklenecek “Recontact: London” birkaç ay önce mobil platformlar için yayınlanmıştı. Ancak şirket oyunu daha sonra uygulama mağazalarından kaldırdı. Yapılan bir açıklamayla yeniden yayınlanacağı açıklanan Recontact: London, sadece mobil platformlar için değil PC kullanıcıları için de piyasaya sürüleceği belirtildi. Türk oyun geliştiricisi şirketin yeni oyunu Steam’de şimdide kendine yer buldu bile.

Recontact: Londan’da Doctor Who’da yer alan Ross Mullan bulunuyor

Şirketin yeni oyunu Recontact: Londan’da daha önce Doctor Who, Clash of Titans’ta gördüğümüz ve Game of Thrones’ta Whitewalker’a hayat veren İngiliz aktör Ross Mullan yer alacak. 

Sinematografik görüntüleri video oyunlarına entegre eden Türk oyun geliştiricisinin yeni oyunu için yayınladığı fragman, serinin üçüncü oyunı olacak Recontact: London’ın da başarı sağlayacağı ve bu bağlamda pek çok ödülün sahibi olacağı düşünülüyor. 

Oyunda kullanıcılar, bir polis olarak Londra’da bir güvenlik kamerasına yakalanan hayaletlerin sırrını çözmeye çalışacak. 

Merakla beklenen Recontact: London’ın daha önceki oyunlar gibi ses getirmesi bekleniyor. Hem mobil platformlar hem de PC kullanıcıları için yayınlanacak yeni oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak erişebilir ve oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz.

Recontact: London fragman:

 

İlginizi Çekebilir:

‘Cyberpunk 2077’ Oyununun İlk Büyük Yaması Yayınlandı! 

Türk Oyun Şirketi Proximity Games’ten Yeni Hayatta Kalma Oyunu: Erzurum 

iPhone 12 Mini PUBG ve batarya performansı nasıl?:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz