Yolcu360 Araç

Araç kiralama platformu ‘Yolcu360’, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattığını açıkladı. Kampanya kapsamında; 4-11 Ekim tarihleri arasında ‘Yolcu360’ üzerinden araç kiralayan herkesin, bir sokak hayvanının beslenmesi ve tedavisine katkı sağlayacağı ifade edildi. Şirket bununla birlikte, yıl boyunca HAÇİKO’ya araç kiralama desteği vereceğinin de altını çizdi. 

Online araç kiralama platformu ‘Yolcu360’, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Kampanya kapsamında; 4-11 Ekim tarihleri arasında ‘Yolcu360’ üzerinden araç kiralayan kullanıcıların, ödemelerinin bir kısmıyla bir hayvanın beslenmesine ve tedavisine katkı sağlayacağı ifade edildi. Platform ayrıca, yıl boyunca ihtiyaç halinde ‘Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO)’ne araç kiralama desteği vereceğini de sözlerine ekledi.  

Yolcu360 Araç

Şirket, daha önceki yıllarda da kedi evleri ve sokak hayvanlarını besleme etkinlikleri düzenlemişti. Bununla birlikte; platformun ‘blog’ sayfasında, hayvanları koruma konusunda toplumu bilinçlendirmek amacıyla faydalı içeriklere yer veriliyordu. Söz konusu içerikler arasında; ‘Yolda bir aracın hayvana vurarak kaçtığını gördüğünüzde ne yapmalısınız?’ ve ‘İşkenceye maruz kalmış veya kaza geçirmiş bir hayvan gördüğünüzde nereye başvurmalısınız?’ gibi soruların yanıtları da bulunuyordu. Kullanıcılar, bu adresi ziyaret ederek platformun resmi ‘blog’ sayfasına erişim sağlayabiliyordu. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Vodafone Business’tan Nesnelerin İnterneti Sayesinde Sürdürülebilir Tarım ve Çevreye Destek

Araştırmacılara göre ormansızlaşma, hastalıkların yayılması için zemin hazırlıyor

Evcil Hayvan Sahibi Olmak Sevgili Bulma İhtimalini Artırıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz