24 kiloluk, taşınabilir ve sessiz jeneratör: Aksa AAP 2200i inceleme

Aksa Jeneratör AAP 2200i inceleme videosu ile karşınızdayız. AAP 2200i mobilitesi yüksek bir jeneratör olarak öne çıkıyor. 24 kg ağılırlığı ve 70 Db ses seviyesi ile hem portatif hem de sessiz bir model olan Aksa AAP 2200i özellikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Biz de tüm detayları Aksa AAP 2200i inceleme videosunda anlattık.

Aksa AAP 2200i aklınıza gelen büyük, gürültülü jeneratör profilinden oldukça uzak. 24 kilogramlık ağırlığıyla ve kulplu tasarlanan yapısıyla tek kişi tarafından tarafından taşınabiliyor. Üzerinde standart bir 230V priz girişinin haricinde 1.5A bir USB, 12V gücünde, ek aparatla akü şarjı için kullanılabilecek bir adet çıkışı mevcut.

Biz de bu videomuzda, Aksa AAP 2200i Jeneratör’le, ev-ofis ortamını bırakıp doğayla başbaşa bir çalışma ortamı oluşturmak adına Belgrad Ormanı’nın yolunu tuttuk. Aksa AAP 2200i incelemesini bir kullanıcı gözünden yaptık. Rakamlara boğulmadan, Aksa Jeneratör’ün AAP 2200i modelinde sunduğu deneyimi sizlere aktardık.

AAP 2200i portatif olmanın yanında, modern ve gelişmiş özellikler donatılmış bir jeneratör. Tek silindirli 98 mL hacmindeki motoruyla 3.8 HP güç üretebiliyor. Jeneratörden alınabilecek toplam çıkış ise 2.2 kW değerinde. Ayrıca yağsız çalışmayı önleyen, aşırı yükleme yapıldığında uyarı veren sistemleri mevut. Tüm bunları ise 70dB(A) gürültü seviyesinde yapabiliyor.

Boyutları 32,5x55x48,5 cm olan AAP 2200i’nin yakıt tankı ise 4,5 L kapasiteye sahip. Yüke göre yakıt tüketimi değişen jeneratörün sürekli çalışma süresi ise 5 saat olarak belirtilmiş. Ayrıca daha düşük yakıt tüketimi ya da daha da düşük gürültü seviyesi isterseniz AAP 2200i’nin ekonomi modu da var.

Özellikle tatil yerleri, kamp alanları gibi yanınızda elektrik gücü isteyebileceğiniz her yere kolayca götürülebilmesi ve düşük gürültü seviyesi sayesinde alınabilecek jeneratörler sırasında ilk sıralarda yer alan Aksa AAP 2200i inceleme videomuzda aklınızdaki soruların cevaplarını bulacaksınız. Ürün hakkında teknik bilgilere erişmek için tıklayın.

İlginizi Çekebilir: 

Yeni Mercedes Maybach S Serisi Türkiye’de Satışa Sunuluyor

Dyson ’ın İlk Lazer Teknolojili Kablosuz Süpürge Modelleri Türkiye’de Satışa Çıktı

iPhone 13 Serisi Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Paylaşıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz