En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

Telefonunun video oynatma özelliğinden memnun olmayanlar ve buna bir alternatif arayanlar için en iyi video oynatıcı uygulamalarıyla karşınızdayız.  Telefonunuzda video izlerken karşılaştığınız sorunlara yönelik bir çözüm olabilecek uygulamaları listeledik ve bu uygulamaları indirebileceğiniz bağlantıları haberimizde ekledik. İşte; ‘Android için video oynatıcı uygulamaları’. ‘En iyi video oynatıcı uygulamaları’. ‘Video oynatma uygulamaları’. 2021 en iyi android video oynatıcı’. Detaylar haberimizde… 

Video oynatma konusunda daha geniş bir deneyim yaşamayı tercih ediyorsanız çeşitli mobil uygulamalar bu ihtiyacınızı karşılayabilir. Bu nedenle, haberimizde en iyi video oynatma uygulamalarına yer verdik. Android cihazlar için hazırladığımız listemizde uygulamaların özelliklerine de kısaca değindik. İndirmek istediğiniz uygulamanın bağlantısına dokunarak Play Store mağazasına gidebilir ve buradan cihazınıza indirebilirsiniz. İşte; ‘Android için video oynatıcı uygulamaları’. ‘En iyi video oynatıcı uygulamaları’. ‘Video oynatma uygulamaları’. 2021 en iyi android video oynatıcı’. 

Android İçin Video Oynatıcı Uygulamaları 

En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

Android için video oynatıcı uygulamaları’. ‘En iyi video oynatıcı uygulamaları’. ‘Video oynatma uygulamaları’. 2021 en iyi android video oynatıcı’ tüm detaylarıyla haberimizin devamında. 

FX Player  

En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

Android için video oynatıcı uygulamaları listesinde yer alan ‘FX Player’ birden çok dil desteği sayesinde video dahili altyazıları da çeviriyor. Cihazda ve SD kartta olan tüm video dosyalarını otomatik olarak algılayan uygulamada videoları silme, taşıma ve yeniden adlandırma gibi düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Kişisel videolarınızı ise gizli bir klasöre taşıyabiliyor böylece güvenliğinizi sağlayabiliyorsunuz. Uygulamada video içeriklerini hızlı bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Bununla birlikte otomatik ekran döndürme özelliği bulunan FX Player’ı tam ekranda da kullanabiliyorsunuz. 

Play Store 

VLC for Android  

En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

Android için en iyi video oynatıcı uygulamaları haberimizde sırada ‘VLC for Android’ ile devam ediyoruz. Hem video hem de müzik oynatıcı olan VLC for Android, altyazıları ve kapalı altyazıları da destekliyor.  

Play Store

MX Player   

En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

2021 en iyi Android video oynatıcı uygulamaları arasında olan ‘MX Player’ altyazı desteği sunmaktadır. Bununla birlikte hemen hemen tüm ses formatlarını da desteklemektedir. Uygulamada video izlerken ekranı kolay bir şekilde yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Bir sonraki veya önceki metne geçmek için ileri geri, metni yukarı aşağı taşımak için yukarı aşağı kaydırabilir, metin boyutunu değiştirmek için ise yakınlaştırma uzaklaştırma yaparak altyazı hareketlerini kontrol edebilirsiniz. MX Player uygulamasında bir de çocuk kilidi özelliği yer alıyor. Böylece çocuğunuz için önlem alabiliyorsunuz. 

Play Store

Xender  

En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

Xender’ uygulamasında istediğiniz türden dosyayı istediğiniz yerde paylaşabiliyorsunuz. AndroidiOS, Windows, PC / Mac platformlar arası aktarımı destekleyen uygulamada tüm müzik ve videolarınızı oynatabiliyorsunuz. Uygulamanın avantajları arasında ağ bağlantısı olmadan kullanabilmek yer alırken bununla birlikte fotoğraf, müzik, video, uygulama, belge ve diğer tüm dosya türlerini sınırsız dosya boyutu ile paylaşabiliyorsunuz. Akıllı telefon taklidi özelliği bulunan uygulamada kişiler, SMS, fotoğraflar, müzik, videolar, oyunlar ve diğer tüm mobil verileri eski telefonunuzdan yeni telefonunuza aktarabiliyorsunuz.  

Play Store 

BSPLayer  

En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

Listemizde sırada ‘BSPlayer’ uygulamasıyla devam ediyoruz. Uygulama video hızını arttırarak pil tüketimini azaltır. Birden fazla ses akışı ve altyazı özelliği yer almaktadır. Çalma listesi desteği ve çeşitli çalma modları alternatifi de bulunan BSPlayer, dosyaları sıkıştırılmamış RAR dosyalarından doğrudan oynatabilmektedir. Aynı zamanda çocuk kilidi özelliği sayesinde çocuklarınızın izlediğiniz videoları yanlışlıkla değiştirmesine engel olursunuz.  

Play Store 

LocalCast  

En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

2021 en iyi Android video oynatıcı uygulamaları arasında olan ‘LocalCast’ ile Google Drive, Google Dropbox’da olan videolarınızı da oynatabiliyorsunuz. Uygulamada Apple TV, Smart TV, Amazon Fire TV, Samsung LG, Xbox 360, Xbox One cihazları aracılığıyla da paylaşım yapabiliyorsunuz. Altyazı desteği de bulunan LocalCast uygulamasında, aynı klasördeki yazılar otomatik olarak ekleniyor. Ayrıca altyazı zamanlamasını, yazı tipini ve rengini değiştirebiliyorsunuz.  

Play Store 

AllCast 

En İyi Video Oynatıcı Uygulamaları

En iyi video oynatıcı listemizi son sırada ‘AllCast’ uygulamasıyla bitiriyoruz. Android akıllı telefonunuzda bulunan fotoğrafları, müzikleri ve videoları Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox 360, Xbox OneChromecastSamsung, Sony ve Panasonic gibi akıllı TV’lerde yansıtabiliyorsunuz. AllCast uygulamasının ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı seçeneği bulunuyor. Ücretsiz özellikte olanı kullanmak isterseniz reklamlara maruz kalırsınız. Reklamları kaldırmak için ise premium paketi almanız gerekiyor.  

Play Store 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Nubia’nın Oyun Kolu RedMagic, ‘RedMagic 6’ Akıllı Telefon Serisini Global Pazara Açtığını Duyurdu!

Antalya’da Bir Tostçu Kripto Para ile Ödeme Almaya Başladı

Türkiye ‘nin İnternet Hızı Dünyada 103. Sırada

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz