apple-music-voice-plan-teknosafari

Apple, bugün gerçekleştirdiği etkinlik ile birlikte Apple Music Voice Plan paketini tanıttı.

Apple, bugün gerçekleştirdiği etkinlik ile birlikte Apple Music paketini tanıttı. Siri için özel olarak tasarlanan bu yeni müzik deneyiminin fiyatı, ayda 4.99 Dolar olarak paylaşıldı.

Apple, yeni paketini şu şekilde tanıttı:

“Apple Music ve Siri birlikte harika çalışan iki doğal ortak. Siri, dünyada yüz milyonlarca aygıtta aktif bir şekilde kullanılıyor. Kendi sesinizi kullanarak zahmetsiz bir müzik deneyimi yaşamanızı ve Apple Music’e tüm dünyada daha da fazla kişinin erişmesini sağlayan bu yeni planı sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

apple-music-yeni-paket

Kullanıcılar, Siri’ye “Hey Siri, Apple Music Voice Plan deneme süremi başlat” diyerek veya Apple Music uygulamasından kayıt olarak Apple Music Voice Plan abonesi olabiliyor. Kullanıcılar Apple Music Voice Plan’e abone olduktan sonra HomePod mini, AirPods, iPhone veya başka herhangi bir Apple aygıtı gibi Siri özellikli tüm aygıtlarda ve ayrıca CarPlay ile de müzik çalınmasını isteyebiliyor.

Yeni Apple Music planı, bu sonbaharda belirli ülkelerde ve bölgelerde 4.99 Dolar fiyat etiketi ile yayınlanacak. Paketin tam olarak hangi ülkelerde ve bölgelerde yayınlanacağı konusunda net bir bilgi paylaşılmadı.

Ayrıca paketin ayda 14.99 Dolar fiyat etiketine sahip ve 6 kişiye kadar kullanılabilen aile versiyonu da bulunacak.

İlginizi Çekebilir:

Apple M1 Pro ve M1 Max Çip Özellikleri Belli Oldu

M1 Pro ve M1 Max Çipli MacBook Pro Özellikleri Belli Oldu 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz