arena-of-valor-honor-of-kings-teknosafari

Honor of Kings içerisinde yıllarca farklı evrenlerde yer alan ikiz kardeşler, ilk kez Arena of Valor: Yeni Çağ içerisinde buluşuyor. Çin’in popüler oyunlarından Honor of Kings’in ünlü karakteri Sun Shangxiang, Arena of Valor: Yeni Çağ’da yer alan ikizi Violet’e kostüm olarak ekleniyor.

Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkçe ismi, Türkiye özel sunucusu ve Türkiye özel etkinlikleri ile birlikte büyük bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan oyun, en çok indirilen mobil oyunlar listesini yerini almış durumda. 100’ün üzerinde seçilebilir kahramanı ile mobil MOBA oyunu, yeni işbirlikleri ile karakterlerini zenginleştirmeye devam ediyor.

Hem Arena of Valor hem de Honor of Kings yapımcısı TiMi Studios, her iki oyunda da yer alan ikiz kardeşleri sonunda bir araya getiriyor. Arena of Valor: Yeni Çağ için bugün gelen güncelleme ile Violet karakterine, Diyar Muhafızı kostümü geldi. Kostüm ile birlikte karakter, Honor of Kings içerisinde yer alan ikiz kardeşi Sun Shangxiang’a dönüşüyor. Günlük 100 milyon üzerinde aktif oyuncu sayısına sahip Honr of Kings, Çin’in en çok kazanan oyunlarından birisi.

Tencent Games tarafından geliştirilen Arena of Valor: Yeni Çağ, mobil platformlar için geliştirilmiş bir MOBA oyunudur. 5v5 MOBA oynanışına sahip olan Arena of Valor: Yeni Çağ’da 100’den fazla karakter bulunuyor. DC Comics, Sword Art Online, Ultraman, Bleach gibi çeşitli marka işbirlikleri ile popüler kahramanlar ve kostümler de oyunda yer alıyor. iOS, Android ve Nintendo Switch platformlarında oyuncular, dünyanın dört bir yanından farklı oyuncularla gerçek zamanlı olarak eşleşebilir veya arkadaşlarıyla bir ekip halinde mücadele edebilir.

İlginizi Çekebilir:

Vivo’dan Yerli Üretim Sertifikalı Y21s: İşte Özellikleri!

Sponsor Arayanlar için Yeni Platform: we-link-you

Riot Forge İki Yeni Oyun Yayınlayacak: Hextech Mayhem ve Ruined King

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz