BluTV Ücretsiz Hafta Sonu
Okuma Süresi
2 dakika

Yerli dijital yayın platformu BluTV, sokağa çıkma yasağıyla birlikte geri dönen sosyal izolasyon ve karantina çalışmalarına özel olarak yeni bir ücretsiz hafta sonu kampanyası yapacağını açıkladı. Kampanya kapsamında; tüm izleyicilerin, 16-17-18 Nisan tarihlerinde ücretsiz olarak BluTV içeriklerine erişim sağlayabileceği ifade edildi.  

Yerli dijital yayın platformu BluTV, COVID-19 salgınına bağlı sokağa çıkma yasağıyla birlikte geri dönen sosyal izolasyon ve karantina çalışmalarına özel olarak yeni bir ücretsiz hafta sonu kampanyası yapacağını açıkladı. Kampanya kapsamında; tüm ziyaretçilerin, 16-17-18 Nisan tarihlerinde ücretsiz olarak BluTV içeriklerine erişim sağlayabileceği dile getirildi. Platform, konuya ilişkin ilk açıklamayı resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı. Söz konusu paylaşımda, Artan vaka sayılarıyla birlikte sağlığımız için gelen yeni kısıtlamalarda keyfinizi yerine getirebilmek için 16-17-18 Nisan’da kapımız herkese açık. Arkanıza yaslanın ve 10.000 saatten fazla içeriğin tadını ücretsiz çıkarın. Keyifli seyirler” ifadeleri kullanıldı. 

Şirket, daha sonra ücretsiz üyelik için yapılması gerekenleri de ayrı bir Twitter paylaşımı aracılığıyla anlattı. Kampanyanın, 18 Nisan tarihinde saat 23.59’da sona ereceği belirtildi. Kullanıcıların, hafta sonu geçerli olacak ücretsiz erişim kampanyasından faydalanmak için ise “blutvizliyorum” şifresini kullanarak sisteme giriş yapabilecekleri aktarıldı.  

BluTV, geçen yılın Aralık ayında da belli bir süreliğine tüm içeriklerini ücretsiz olarak herkese açmıştı

BluTV Ücretsiz

Diğer yandan; BluTV, geçen yılın Aralık ayında da karantina uygulamalarına özel benzer bir kampanya gerçekleştirmiş ve belli bir süreliğine tüm içeriklerini ücretsiz olarak herkese açmıştı. Dijital yayın platformunun internet sitesi, ‘Kapımız Herkese Açık’ kampanyası sürecinde yoğunluğa bağlı olarak çökmüştü. Bununla birlikte; kampanya sürecinde ‘BluTV’, AppStore’da en çok indirilen ücretsiz uygulama haline gelmişti. Şirket, kampanyanın yapıldığı hafta sonu boyunca toplamda 1 milyon 729 bin 90 saatlik rekor bir izlenme süresine ulaştığına işaret etmişti. Bunun yanında platform, üye kazanımında bir önceki haftaya göre yüzde 335’lik bir artış yaşamıştı.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

BluTV Karantinaya Özel Hafta Sonu Ücretsiz Olacak

Ücretsiz BluTV, Hafta Sonu Yoğun İlgi Gördü: En Çok İndirilen Uygulama Oldu

BluTV, Ücretsiz Hafta Sonu Kampanyası ile İlgili Verileri Açıkladı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz