Cuma, Eylül 24, 2021
Ana SayfaListeBluTV’de Ailece İzleyebileceğiniz Filmler

BluTV’de Ailece İzleyebileceğiniz Filmler

Kısmi kapanma tedbirleriyle birlikte, evlerde kalmak zorunda olduğumuz saatler uzadı. Dolayısıyla, hafta sonlarını ailemizle dışarıda geçirdiğimiz günlerin yerini de evde birlikte geçirilen vakitler aldı. Fakat bu durum, aileyle yapılabilecek etkinliklerin sonu değil. Örneğin, birlikte film izleyerek de ailenize ve kendinize özel anlar yaratabilirsiniz. Bu nedenle, BluTV’de ailece izleyebileceğiniz en iyi filmleri sizler için sıraladık. İşte ‘BluTV’de ailece izleyebileceğiniz filmler’, ‘BluTV imdb puanı en yüksek ailece izleyebileceğiniz filmler’, ‘BluTV’de ailece izleyebileceğiniz en iyi filmler, ‘BluTV aile filmleri’ ve ‘BluTV en iyi aile filmleri’…

Dijital platformlara ilişkin liste haberlerimizde, bu kez ailece BluTV’de izleyebileceğiniz en iyi filmlerle karşınıza çıkıyoruz. İşte ‘BluTV’de ailece izleyebileceğiniz filmler’, ‘BluTV imdb puanı en yüksek ailece izleyebileceğiniz filmler’, ‘BluTV’de ailece izleyebileceğiniz en iyi filmler, ‘BluTV aile filmleri’ ve ‘BluTV en iyi aile filmleri’…

İşte BluTV aile filmleri!

BluTV En İyi Aile Filmleri

BluTV aile filmleri listemiz şu şekilde:

Wonder (IMDb: 8.0) 

BluTV En İyi Aile Filmleri

BluTV’de ailece izleyebileceğiniz filmler arasında yer alan ‘Wonder’ yüzünde doğuştan gelen kalıcı bir deformasyonu bulunan Auggie’nin hikâyesine odaklanıyor. Auggie, 5’inici sınıfa geçmek üzeredir ve bu yaşına kadar da okula gitmemiştir. Eğitimini evde alan Auggie, okula gitmeye başlar ve bazı öğrencilerin alay konusu olsa da zamanla diğerlerinden hiçbir farkı olmadığını anlayacaktır. 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesin için uygun olan bu filmi, çocuklarınızla birlikte izleyerek dış güzelliğin önemli olmadığı gerçeğini anlamalarını sağlayabilirsiniz. 

The Wizard of Oz (IMDb: 8.0) 

BluTV En İyi Aile Filmleri

1939 yapımı olan ‘The Wizard of Oz’, Türkçe adıyla Oz Büyücüsü sinema dünyasının kült filmleri arasındadır. Film, Dorothy Gale’in maceralarını konu alıyor. Mutlu bir hayat süren Dorothy, bir hortumun çiftliğe vurması ve evi sürüklemesiyle birlikte kendini peri masalından çıkma bir köyün içinde bulur. Bununla birlikte lanetli bir cadı, Dorothy’nin peşine düşmüştür.  

The Little Prince (IMDb: 7.7)

BluTV En İyi Aile Filmleri

Antoine de Saint – Exupery’nin Küçük Prens eserinden uyarlanan ‘The Little Pirnce’ anne ve kızın yeni bir yere taşınmasıyla birlikte başlayan hikâyelerini konusuna taşıyor. Kız ilginç fakat çok iyi bir pilotla tanışır ve zamanla yaşlı pilotun dünyasını keşfetmeye başlar. Yaşlı pilot ise küçük kıza her şeyin mümkün olduğu bir dünyayı anlatır.  

Heidi (IMDb: 7.5)

BluTV En İyi Aile Filmleri

Bir neslin çocukken en sevdiği çizgi filmlerden olan ‘Heidi’yi sinema dünyasında görmek ve çocuklarınızla birlikte izlemek oldukça güzel olabilir. Çizgi filmden aşina olduğumuz hikâyeye bağlı kalan filmde de, 8 yaşında ve yetim bir kız olan Heidi’nin, dedesiyle birlikte bir dağ evinde yaşamasını izliyoruz. Bir süre sonra teyzesinin Heidi’yi dedesinin yanından alarak Almanya’ya götürmesiyle birlikte Heidi, dedesini ve dağ evindeki yaşamını özlemeye başlar.  

Our Little Sister (IMDb: 7.5)

BluTV En İyi Aile Filmleri

3 kız kardeş bir evde tek başlarına yaşamaktadır. Bir gün 15 yıl önce evi terk eden babalarının ölüm haberini alırlar. Babalarının cenazesine giden kardeşler burada üvey kardeşleri Suzu ile tanışırlar. Suzu’yu çok seven kardeşler onu kendileriyle birlikte yaşamak için davet ederler.  

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? (IMDb: 7.3) 

BluTV En İyi Aile Filmleri

JK Rowling’in aynı adlı eserinden uyarlanan ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar’ adından da anlaşılacağı gibi bizi fantastik bir dünyaya götürüyor. Film, genç bir kaşifin cadı ve büyücü komitesiyle yaşadıklarını anlatıyor.  

Small Foot (IMDb: 6.6)

BluTV En İyi Aile Filmleri

BluTV en iyi aile filmleri arasında bulunan ‘Small Foot’ filminde Migo adında genç bir yeti insanların varlığına inanmaktadır. Fakat bu konuda kimseyi inandıramamaktadır. Çünkü, yetiler küçük ayakların yani insanların yalnızca bir efsane olduğunu düşünürler. Bir gün yetinin karşısına bir insan çıkar ve bu haberle birlikte hem ün kazanacak hem de sevdiği kızın kalbini kazanma şansı elde edecektir.  

An American Girl: Chrissa Stands Strong (IMDb: 6.2)

BluTV En İyi Aile Filmleri

Çocukların okul hayatında karşılaşabilecekleri zorbalık, dışlanma gibi olaylara göz kırpan ‘An American Girl: Chrissa Stands Strong’ filminde 11 yaşındaki Chrissa’nın bu anlamda başından geçenleri izliyoruz. Chrissa ailesiyle birlikte öğrenim yılının ortasında yeni bir yere taşınır. Burada yeni bir okula gitmeye başlar. Fakat okulda bazı zorbalıklara maruz kalacaktır ve bu nedenle yeni okulunda zorluklar yaşayacaktır.  

Babalar Savaşıyor 2 (IMDb: 6.0) 

BluTV En İyi Aile Filmleri

Alışılmışın dışında bir aile profili çizen ‘Babalar Savaşıyor 2’ filminde bir evde iki babanın yaşamasını ve aralarındaki rekabeti izliyoruz. Brad, iki çocuğuna üvey baba olmak için uğraşırken çocukların öz babaları Dusty gelir ve Brad’in planları altüst olur. Artık evde iki baba vardır ve Dusty Brad’in rakibidir. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir: 

How I Met Your Mother’ın, ‘How I Met Your Father’ İsimli Bir Devam Dizisi Geliyor 

Ünlü İsimlerin Konuk Olacağı Oscar Özel Yayını Yekta Kopan’ın Sunumuyla YouTube’da Canlı Yayınlanacak

Netflix Türkiye, Mayıs Ayında Eklenecek Dizi ve Film Listesini Paylaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR