Netflix’in orijinal yapımlarından olan ve ilk sezonuyla büyük ilgi toplamayı başaran dizi You’nun 2. sezon fragmanı yayınladı.

Başrolünde Gossip Girl ile tanıdığımız Penn Badgley’in bulunduğu ve geçen sene ilk sezonuyla sevilen dizi You’nun 2. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix platformunda yayınlanacak You, 26 Aralık’ta 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkacak.

Merakla beklenen dizinin ilk sezonunda, Joe karakterinin Beck’i ilk gördüğü anda aşık olmasını ve Beck’in kalbini kazanmak için her şeye hazır olduğunu görmüştük. Joe’nun Beck’i takıntı haline getirmesi ve devamında işlerin sarpa sardığı sezon, başrolde yer alan Joe’nun eski sevgilisinin uzun zaman sonra aniden karşısına çıkmasıyla daha da ilginç hale gelmişti.

You’nun ikinci sezonunda ise Joe’nun eski sevgilisi Candece’in geri dönüşünü ve Joe’nun hayatını zindana çevirmeye çalışmasını izleyeceğiz. Joe’nun Candece’ten kaçmak için yaptığı şeyleri ve yeniden aşık oluşuna tanıklık edeceğimiz dizinin ikinci sezonu 26 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Tüm dünya ile aynı anda 27 Aralık’ta yayınlanacak Netflix Türkiye Orijinal yapımı olan ikinci Türk dizisi ‘Atiye’ hakkındaki haberimizi okumak için tıklayın.