Çarşamba, Mayıs 27, 2020
Ana Sayfa Dijital Craash Uygulaması Nedir, Nasıl Kullanır? - İnceleme

Craash Uygulaması Nedir, Nasıl Kullanır? – İnceleme

Craash uygulaması arkadaşlık için olan profil oluşturmadan sadece 1 adet fotoğraf ile 1 saatlik konuşma başlatan bir eşleşme, konuşma ve buluşma uygulamasıdır. Uygulamada üye olmanıza gerek yok.. Gizlilik ön planda.

Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilen yeni bir uygulama olan Crassh gizliliğin ön planda olduğu arkadaşlık ve sohbet uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Craash Uygulaması Nedir?

Yalnız kaldığınız zamanlarda atacağınız bir fotoğraf ile eşleştiğiniz kişiyle bir saatlik konuşma başlatan bu uygulama ücretsiz şekilde mobil platformlardan kullanılabiliyor.

Ayrıca profil oluşturmadan sadece fotoğraflarla eşleşerek sohbete başlamak hem kolay hemde gizlilik konusunda endişelerinizi ortadan kaldıracak. Fotoğrafınızın süresi bitti zaman da sizden eser kalmıyor.

Craash Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Craash uygulamasını mobil platformlardan indirdikten sonra tek yapmanız gereken şey uygulamaya girmek. Sonrasında paylaşacağınız bir fotoğraf ile fotoğrafın beğenilmesi sonucu eşleştiğiniz kişilerle bir saatlik sohbet süreniz başlar.

Eşleştiğin kişilerle olan bir saatlik sohbet süren dolduğu zaman dilerseniz uygulama içinden fotoğraf paylaşabiliyor ve sohbeti uzatabiliyorsunuz.

Fotoğraf Nasıl Olmalı?

blank

Paylaştığınız fotoğraf elbette ilgi çekici olmalı hatta kendinize sorun ben bu fotoğrafı görsem bu kişiye bir saatimi ayır mıyım diye. Bu sorunun cevabını evet olarak verebiliyorsanız o fotoğrafı paylaşmanızı öneririz 🙂

Bilgileriniz Tamamıyla Gizli Tutuluyor

Uygulama sahipleri bilgilerinizin hiçbir şekilde başkalarıyla paylaşılmadığını, sadece sizin paylaşacağınız fotoğraftan var olduğunuzun özellikle üstünde duruyor.

Craash Uygulaması Abonelik Ne İşe Yarar?

Uygulama içi satın alma ile abone olabilirsiniz. Abonelik size çevrimiçi kullanıcıları gösterir ve onlarda sizi görebilir. “Yeşil kalbe dokunarak onları beğendiğinizi gösterebilirsiniz ve onlar da sizi beğenirse 1 saatlik sohbet başlar.” Abonelikler 24 saat önceden iptal edilmezse otomatik yenileniyor.

Craash Uygulaması Nereden İndirilir?

blank

Android ve iOS platformlar üzerinden indirebileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linklerden indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android Craash Uygulamasını İndir

iOS Craash Uygulamasını İndir

İlginizi Çekebilir:

AKILLI TÜRK HAMAMI, TİKTOK, TİNDER, BİTCOİN – DigiToll #2048

Arkadaşlık Uygulamaları Her 5 Kişiden 2’sinin Tercihi Oldu

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HBO Dizileri BluTV’de Yayınlanacak!

Yerli dijital yayın platformu BluTV, HBO ile anlaştı. Buna göre sevilen HBO dizileri artık BluTV'den yayınlanacak. İşte BluTV'de yayınlanacak HBO dizileri Yerli özgün yapımları ve...

Trump ‘tan Sosyal Medya Tehdidi: Ya Kapatacağız Ya da Güçlü Bir Düzenleme Yapacağız

ABD Başkanı Donald Trump'ın ilginç çıkışlarına bir yenisi eklendi. Dün yaptığı bir paylaşım Twitter tarafından "yanıltıcı içerik" olarak işaretlenen Trump, bugün sosyal medya hakkında...

Facebook’un Yeni Sesli Grup Konuşma İmkanı Tanıyan Uygulaması: CatchUp

Facebook, 8 kişiye kadar sesli grup görüşme imkanı sağlayan yeni bir uygulama geliştirdi. Facebook ’un CatchUp ismini verdiği yeni iletişim platformu oldukça sade bir...

Riot Games LoL’un e-spor Yayınlarında Görülecek Sihirdar Vadisi Arena Sancaklarını Duyurdu

Riot Games dünyanın en çok izlenen e-sporu konumunda bulunan resmi League of Legends esporu yayınlarında görülecek, kişiselleştirilebilir Sihirdar Vadisi Arena Sancaklarını duyurdu. Riot Games...

3 GSM Operatörüne de Bayram’da Yaşanan Kesinti Sebebiyle İnceleme Başlatıldı

Uygulanan sosyal izolasyon ve karantina tedbirleri nedeniyle bu yıl Ramazan Bayramı’nda insanlar evlerinden çıkamadı. Yaşanan bu dönemde GSM operatörleri bayramın birinci gününde yaşanan yoğun...