Cuma, Eylül 18, 2020
Ana Sayfa Dijital Craash Uygulaması Nedir, Nasıl Kullanır? - İnceleme

Craash Uygulaması Nedir, Nasıl Kullanır? – İnceleme

Craash uygulaması arkadaşlık için olan profil oluşturmadan sadece 1 adet fotoğraf ile 1 saatlik konuşma başlatan bir eşleşme, konuşma ve buluşma uygulamasıdır. Uygulamada üye olmanıza gerek yok.. Gizlilik ön planda.

Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilen yeni bir uygulama olan Crassh gizliliğin ön planda olduğu arkadaşlık ve sohbet uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Craash Uygulaması Nedir?

Yalnız kaldığınız zamanlarda atacağınız bir fotoğraf ile eşleştiğiniz kişiyle bir saatlik konuşma başlatan bu uygulama ücretsiz şekilde mobil platformlardan kullanılabiliyor.

Ayrıca profil oluşturmadan sadece fotoğraflarla eşleşerek sohbete başlamak hem kolay hemde gizlilik konusunda endişelerinizi ortadan kaldıracak. Fotoğrafınızın süresi bitti zaman da sizden eser kalmıyor.

Craash Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Craash uygulamasını mobil platformlardan indirdikten sonra tek yapmanız gereken şey uygulamaya girmek. Sonrasında paylaşacağınız bir fotoğraf ile fotoğrafın beğenilmesi sonucu eşleştiğiniz kişilerle bir saatlik sohbet süreniz başlar.

Eşleştiğin kişilerle olan bir saatlik sohbet süren dolduğu zaman dilerseniz uygulama içinden fotoğraf paylaşabiliyor ve sohbeti uzatabiliyorsunuz.

Fotoğraf Nasıl Olmalı?

blank

Paylaştığınız fotoğraf elbette ilgi çekici olmalı hatta kendinize sorun ben bu fotoğrafı görsem bu kişiye bir saatimi ayır mıyım diye. Bu sorunun cevabını evet olarak verebiliyorsanız o fotoğrafı paylaşmanızı öneririz 🙂

Bilgileriniz Tamamıyla Gizli Tutuluyor

Uygulama sahipleri bilgilerinizin hiçbir şekilde başkalarıyla paylaşılmadığını, sadece sizin paylaşacağınız fotoğraftan var olduğunuzun özellikle üstünde duruyor.

Craash Uygulaması Abonelik Ne İşe Yarar?

Uygulama içi satın alma ile abone olabilirsiniz. Abonelik size çevrimiçi kullanıcıları gösterir ve onlarda sizi görebilir. “Yeşil kalbe dokunarak onları beğendiğinizi gösterebilirsiniz ve onlar da sizi beğenirse 1 saatlik sohbet başlar.” Abonelikler 24 saat önceden iptal edilmezse otomatik yenileniyor.

Craash Uygulaması Nereden İndirilir?

blank

Android ve iOS platformlar üzerinden indirebileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linklerden indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android Craash Uygulamasını İndir

iOS Craash Uygulamasını İndir

İlginizi Çekebilir:

AKILLI TÜRK HAMAMI, TİKTOK, TİNDER, BİTCOİN – DigiToll #2048

Arkadaşlık Uygulamaları Her 5 Kişiden 2’sinin Tercihi Oldu

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok ve WeChat 20 Eylül’den İtibaren ABD’de Yasaklanıyor

Donald Trump’ın kullanıcı verilerini Çin ile paylaştığı gerekçesiyle ABD’de bulunmasını ve kullanılmasını istemediği TikTok’un 20 Eylül’den itibaren artık ABD’de indirilemeyeceği bilgisi edinildi. ABD Ticaret...

‘Disintegration’ Oyununun ‘Multiplayer’ Modu, “V1 Interactive” Tarafından Kapatılıyor

"Private Division" ve "V1 Interactive" oyun stüdyoları tarafından geliştirilen ve 16 Haziran tarihinde piyasaya sürülen 'Disintegration' oyununun 'Multiplayer (Çok Oyunculu)' modu kapanıyor. "Private Division" ve...

‘Empire of Sin’ Oyununun Çıkış Tarihi Belirlendi!

"Paradox Interactive" tarafından geliştirilen ve kısa bir önce duyurusu yapılan 'Empire of Sin' oyununun çıkış tarihi belirlendi. Şirket, oyunun 1 Aralık 2020 tarihinde çıkış...

Yandex, Koronavirüs Etkileri Nedeniyle Türkiye Ofisini Kapatıyor 

Marketing Türkiye’nin haberine göre; Yandex, Türkiye ofisi ile ilgili kapatma kararı aldı. Söz konusu kararın, koronavirüs salgını sürecinde düşen şirket gelirleri nedeniyle alındığına işaret edildi.  Marketing Türkiye’nin haberine göre Yandex, Türkiye...

Booking, Koronavirüs Etkileri Nedeniyle Dünya Genelindeki En Az 5 Ofisini Kapatıyor 

Yaklaşık 1 ay önce koronavirüs etkileri nedeniyle çalışanlarının yüzde 25’ini işten çıkaracağını duyuran Booking; ABD, İngiltere, Kanada ve Hırvatistan’da bulunan en az 5 ofisini kapatıyor olduğunu açıkladı. Hırvatistan’ın ‘Split’ şehrindeki...