crusader-kings-3-royal-court-teknosafari

Crusader Kings III için ilk büyük genişleme paketi olacak Royal Court çıkış tarihi paylaşıldı. Büyük bir kitleye sahip olan oyun, paket ile birlikte birçok yeniliğe sahip olacak.

CK3 Royal Court, Orta Çağ’da geçen ödüllü strateji rol yapma oyununun ilk büyük genişleme paketi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Genişleme paketi, 8 Şubat tarihinde herkes ile paylaşılacak. Paket ile birlikte siyaset, entrika ve zengin karakterler odaklı hikayelerin detaylı bir karışımı oyunda yerini alacak.

Crusader Kings III: Royal Court aşağıdaki ana başlıkları içerir;

  • Taht Odası: Kraliyet maiyetinizin görünüşü, hanedanınızın şimdiye kadarki tüm ihtişamını ve prestijini yansıtacaktır.
  • Kalabalık Durumlar: Köleler ve saray mensupları sorunlarıyla size geldiklerinde onlarla etkileşime geçin.
  • İhtişam: Rakiplerinizi etkilemek ve daha yüksek standartları olan konukları cezbetmek için daha süslü tuzaklar ve daha iyi yemeklerle maiyetinizdeki yaşam kalitesini yükseltin.
  • İlham Veren Kişiler: Yetenekli sanatçılar, zanaatkarlar ve düşünürler yeni projeler üzerinde çalışarak hazineler ve eserler ile katkıda bulunabilirler.
  • Hibrit Kültürler: Nüfusunuza ve coğrafyanıza özel olarak uyarlanmış yeni bir yaşam tarzı geliştirerek çok kültürlü bir alandan en iyi şekilde yararlanın.
  • Kültürel Çeşitlilik: Geleneksel kültürünüzü geride bırakın, böylece onu isteklerinize daha iyi uyacak şekilde ayarlayın.

Royal Court genişleme paketinin çıkması ile birlikte oyuna yeni bir kültür arayüzü, küçük maiyet görevleri ve daha fazlası ile CK3 sahipleri için ücretsiz bir güncelleme de gelecek. Ancak Royal Court genişleme paketi, ücretli olarak kullanıcılara sunulacak.

İlginizi Çekebilir:

Hindistan Hükümeti, Kripto Para Birimlerine Yasak Getireceğini Duyurdu 

Apple, Türkiye’de Tüm iPhone Satışlarını Durdurdu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz