edens zero pocket galaxy

İzometrik aksiyon RPG oyunu EDENS ZERO Pocket Galaxy, oyunculara Hiro Mashima’nın Mangasından uyarlanan Netflix Animasyonunu yaşatacak.

Konami Digital Entertainment B.V. Hiro Mashima (FAIRY TAIL, RAVE MASTER) imzalı ünlü manga serisinin mobil oyunu EDENS ZERO Pocket Galaxy ’nin, 24 Şubat’ta yayınlanacağını duyurdu.

Bu yeni RPG oyunu, popüler manganın Shiki, Rebecca, Weisz, Homura ve diğer sevilen karakterlerini “hack-and-slash” savaşlarda bir araya getiriyor. Oyun App Store ve Google Play’den indirilebilir olacak.

EDEN ZERO Pocket Galaxy için ön kayıtlar Eylül 2021’de başladı. Ön kayıt dönemi boyunca oyuna katılan oyuncu sayısına göre yeni oyun içi eşyalar ve ödüller açılacak. Bu eşyalar ve ödüller şu şekilde sıralanıyor:

  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 100,000’i geçerse: 3x skip bileti – görevleri atlar ve temizler
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 200,000’i geçerse: 1x Iridescent Material – Cosmetics Crafting için gerekli özel bir eşya
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 300,000’i geçerse: 100x Ether Gems (EG) – 100 EG kullanarak etkinlik zindanlarında “Item Drop Reward +10x” bonusunu devreye sokabilirsiniz

Ayrıca oyunun çıkışıyla birlikte EDENS ZERO evrenine giriş yapan herkese ücretsiz oyun içi ‘Siber Kostüm’ (Cyber Costume) eşyası verilecek.

EDENS ZERO Pocket Galaxy ‘de oyuncular, mangadan önemli sahneleri yeniden yaşayarak orijinal hikayenin bölümlerini takip edecekler. Ayrıca Hiro Mashima tarafından tasarlanan orijinal ve özel kostümler dahil 100’den fazla kostüm toplanabilir olacak.

EDENS ZERO Hakkında

Shiki Granbell, Sakura Cosmos’taki terk edilmiş tema parkı gezegeni Granbell’de robotlar tarafından yetiştirilen bir yetimdir. Shiki, şans eseri uzay gezgini Rebecca ve robot kedisi Happy ile karşılaştıktan sonra, park sakinlerinin onları gezegenden kovmak istediğini fark eder. Üç arkadaş, Mother denilen kozmosun efsanevi tanrıçasını bulmak için yıldızlararası uzay gemisi Edens Zero’yla evreni keşfederler.

Telefonların oyunlardaki performanslarını görmek için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir:

ABD’liler geçen yıl 121 milyar dolarlık telefon satın aldı

Koç Holding ve Microsoft girişimler için işbirliğine gidiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz