Elon Musk Dogecoin Paylaşım

Uzun bir süredir kripto para piyasasına ilişkin yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Elon Musk, kısa bir süre önce Dogecoin ile ilgili yeni bir paylaşım daha yaptı. ABD merkezli elektrikli otomobil devi Tesla ve uzay taşımacılığı şirketi SpaceX’in kurucu CEO’su, Ay’a Dogecoin bayrağı dikildiğine işaret eden paylaşımında “Kelimenin tam anlamıyla” ifadelerine yer verdi. Dünyaca ünlü CEO’dan, daha sonra “(Dogecoin) gerçek Ay’da” ifadelerini kullandığı yeni bir paylaşım daha geldi.  

Bir süredir kripto para piyasasına ilişkin yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Elon Musk, kısa bir süre önce Dogecoin ile ilgili yeni bir paylaşım daha yaptı. ABD merkezli elektrikli otomobil devi Tesla ve uzay taşımacılığı şirketi SpaceX’in kurucu CEO’su, resmi Twitter hesabı üzerinden Ay’a Dogecoin bayrağı dikildiğini gösteren bir görsel paylaştı ve “Kelimenin tam anlamıyla” notunu düştü. Dünyaca ünlü CEO’dan, daha sonra bu paylaşıma ek olarak “(Dogecoin) gerçek Ay’da” ifadelerini kullandığı yeni bir Twitter paylaşımı daha geldi. Musk ayrıca, Twitter profiline de bir süreliğine “Doge all day, Doge all night” ifadelerini ekledi.  

Diğer yandan; Elon Musk, daha önce de kripto para piyasasına ilişkin paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve Dogecoin’in, 30 kat değerlenmesine sebep olmuştu. Musk liderliğindeki Tesla da kısa bir süre önce, 1.5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı yaptığını açıklamıştı. Şirket ayrıca, yakın bir gelecekte Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başlayacağını duyurmuştu. Bunun üzerine Bitcoin, ciddi bir değerlenme yaşayarak üst üste rekor tazelemişti. 

Elon Musk tarafından yapılan Dogecoin paylaşımı, SpaceX ile ilgili soru işaretlerini de akıllara getirdi 

Elon Musk Dogecoin Paylaşımı

Yapılan son paylaşım ile Dogecoin’in de tekrar yukarı doğru bir ivme yakalayabileceği ve değerlenebileceği tahmin edildi. Elon Musk tarafından yapılan Dogecoin paylaşımıSpaceX ile ilgili soru işaretlerini de akıllara getirdi. Söz konusu paylaşımda, Dogecoin bayrağı ve Ay görseline yer verildi. Dolayısıyla uzay taşımacılığı şirketi SpaceX’in de kısa bir süre içerisinde, uzay yolculuklarında Dogecoin ile ödeme kabul etmeye başlayacağını açıklayabileceği düşünüldü.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Elon Musk, Bir Günlüğüne Twitter Hesabına Yeni Bir Profil Fotoğrafı Ekledi: Bitcoin Rekor Tazeledi! 

Elon Musk’ın Yeni Tweet’i Dogecoin’e Tüm Zamanların Rekorunu Kırdırdı

Elon Musk’ın Yeni Gözde Kripto Parası: Dogecoin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz