Elon Musk Twitter Profil Fotoğrafı
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Kısa bir süre önce profiline ‘#Bitcoin’ ifadesini ekleyerek popüler kripto para biriminin rekor tazelemesine sebep olan Elon Musk, bir günlüğüne Twitter hesabına yeni bir profil fotoğrafı ekledi. Yaşanan gelişme sonrası, Bitcoin 56 bin dolar seviyesine yükselerek tekrar tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı.  

ABD merkezli elektrikli otomobil devi Tesla ve uzay taşımacılığı şirketi SpaceX’in kurucu CEO’su Elon Musk, bir günlüğüne resmi Twitter hesabına içerisinde ‘Bitcoin’in de yer aldığı yeni bir profil fotoğrafı ekledi. Yaşanan gelişme sonrası Bitcoin, 55 bin dolar seviyesine ulaşarak rekor tazeledi. Daha sonra popüler kripto para biriminin, yükselişini sürdürdüğü ve 56 bin dolar barajını aşarak tekrar tüm zamanların en yüksek değerini gördüğü ifade edildi. Dünyaca ünlü CEO ise yaptığı değişikliğe dikkat çekmek için “Yalnızca bir günlüğüne” ifadelerini kullandığı bir Twitter paylaşımı yaptı. Musk, bu paylaşımdan 1 saat sonra “Sadece kalbinizde bir kıvılcım başlatmak istedim” ifadelerini de sözlerine ekledi.  

Elon Musk Twitter Profil Fotoğrafı

Diğer yandan; Elon Musk, aynı profil fotoğrafını 2018 yılında da hesabına eklemişti. Yapılan hamle sonrası TwitterMusk’ın hesabını askıya almıştı. Söz konusu hamlenin, Musk’ın hesabının ele geçirilmiş olma ihtimaline karşı yapıldığı ifade edilmişti.  

Elon Musk, daha önce de Bitcoin ile ilgili yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmişti 

Elon Musk Bitcoin

Elon Musk, benzer şekilde daha önce de Bitcoin ile ilgili yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmişti. Dünyaca ünlü CEO, kısa bir süre önce profiline “#Bitcoin” ifadesini ekleyerek popüler kripto para biriminin rekor tazelemesine sebep olmuştu. Bu gelişmeden kısa bir süre sonra, Musk liderliğindeki Tesla da yeni yatırım stratejisi kapsamında 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın aldığını açıklamıştı. Elektrikli otomobil devi, aynı zamanda yakın bir gelecekte Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başlayacağına işaret etmişti. Bunun üzerine Bitcoin, yükselişini sürdürerek tekrar tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştı.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Elon Musk “Bitcoin” Yazdı Kripto Para Hızla Yükseldi

Bitcoin Tarihinde İlk Kez 50 Bin Dolar Sınırını geçti

Jay-Z ve Twitter CEO’su Jack Dorsey, Yeni Bir Bitcoin Gelişim Fonu Kuracak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz