Siber güvenlik konusunda oldukça başarılı görülen ESET, kurumsal ve bireysel ürünleri ile iki ayrı AV-Comaratives testinde en yüksek puanları aldı. 

Yenilikçi gerçek dünya ortamı testleri sunmasıyla ünlü bağımsız test kuruluşu AV-Comparatives, ESET’in kurumsal çözümünü saldırganların dahili bilgisayar sistemlerine erişim sağlamasına olanak tanıyan ve gerçek dünyada kullanılan tehditleri taklit eden bilgisayar korsanlığı ve sızma teknikleri açısından ele aldı. ESET PROTECT Cloud, bu zorlu testi geçerek Gelişmiş Tehdit Koruması alanında AV-Comparatives sertifikasına layık görüldü. Ayrıca bu testi rakiplerine göre çok daha yüksek puan alarak başarıyla tamamlamanın da ötesine geçti ve 15 saldırı senaryosundan 14’ünü tespit eden tek çözüm oldu.

eset-doul-teknosafari

ESET’in bireysel çözümü, başka bir AV-Comparatives testinde zorlu test sürecinden geçti. Bu test, çözümün tehditleri algılamanın yanı sıra son kullanıcıyı ne kadar koruduğunu da anlamaya yönelikti. ESET Internet Security, koruma olanaklarıyla çok iyi puan alarak ve Gelişmiş+(Advanced+)  seviyesinde Gelişmiş Tehdit Koruması sertifikasına layık görüldü.

ESET Teknolojiden Sorumlu Başkanı Juraj Malcho bu başarıyla ilgili şu yorumu yaptı: “Hiçbir siber güvenlik çözümü mükemmel değildir, ancak ESET olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. AV-Comparatives gibi oldukça saygıdeğer, bağımsız bir test kuruluşunun bu amacımızı onaylaması bizi çok mutlu etti.”

İlginizi Çekebilir:

Yüzüklerin Efendisi dizisi ismi ve tanıtım videosu yayınlandı

Horizon Forbidden West hikaye fragmanı yayınlandı

YouTube Premium için yıllık abonelik seçeneği geldi

Crypto Browser Project Beta sürümü yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz