Amerikan sitcom dizisi Friends ’in geçen seneden beri beklenen özel bölüm için tanıtım videosu yayınladı. Friends Reunion olarak da anılan özel bölümün kısa tanıtım videosunun yanında, yayın tarihi ve bölümde yer alacak ünlü isimler de açıklandı. Friends hayranları özel bölümde, Lady Gaga, Justin Bieber ve David Beckham gibi ünlü isimleri de görecek.

David Crane ve Marta Kauffman tarafından yaratılmış Amerikan yapımı sitcom türünde bir dizi olan Friends, pek çok kişinin en favori dizisi olarak anılıyor. Son sezonu 2004 yılında yayınlansa dahi hayranlarının hala izlediği Friends dizisi için özel bir bölüm çekileceği 2020’nin Şubat ayında duyurulmuştu. Friends Reunion olarak anılan ve özel bir bölüm olması planlanan dizinin çekimleri, koronavirüs pandemisi sebebiyle birden çok kez ertelenmişti. Normal şartlarda 2020’nin Mayıs ayında izleyici beğenisine sunulması planlanan ancak, ertelenme haberini aldığımız özel bölümün yayın tarihi açıklandı. 

Friends The One Where They Get Back Together yayın tarihi açıklandı

17 yıl sonra sevilen ekibi bir araya getirecek özel bölüm daha önce de açıklandığı gibi HBO Max’de yayınlanacak. Dizinin ilk tanıtım videosu da HBO Max YouTube kanalında yayınlandı. Oldukça kısa olan tanıtım videosunda göze çarpan detay olmasa da, tüm ekibin arkası dönük bir şekilde kol kola yürüdüğü görülüyor. 27 Mayıs olarak açıklanan yayın tarihi ise pek çok kişiyi sevindirdi. 

Friends özel bölüm tanıtım videosu:

 ‘The One Where They Get Back Together’ ismiyle yayınlanacak olan özel Friends özel bölümünde, tüm karakterlerin bir arada olmasının yanı sıra, dizide yer alacak isimler de ayrı bir heyecan kattı. Açıklanan bilgilere göre Friends ‘The One Where They Get Back Together’ bölümünde, David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai gibi ünlü isimler yer alacak. 

Friends Netflix’e geldi

Warner Bros. Television şirketine bağlı Bright/Kauffman/Crane Productions yapımı olan ve  Manhattan’da yaşayan bir grup arkadaşın hayatı üzerinde dönen Friends’in Netflix Türkiye’de yer almaması dizinin hayranları tarafından pek çok kez dile getiriliyordu. Normal şartlarda yurtdışındaki Netflix kullanıcıları tarafından erişim sağlanabilen ancak Türkiye’de izlenemeyen dizi artık 1 Nisan itibariyle ülkemizden de izlenmeye başlandı.

İlginizi Çekebilir:

Friends Özel Bölüm Çekimleri Başladı: Setten İlk Görüntüler Geldi

BluTV, ‘Friends’ Dizisini Tüm Sezonlarıyla Birlikte İçerik Arşivine Ekledi! 

A72 kamera ve oyun performansı nasıl? Samsung Galaxy A72 detaylı inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz