Friends BluTV

BluTV, ‘Friends’ dizisini tüm sezonlarıyla birlikte kataloğuna eklediğini duyurdu. Dijital yayın devi, konuya ilişkin açıklamayı resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı. Toplam 10 sezondan oluşan dizinin tüm bölümlerinin, Türkçe altyazı desteğiyle izlenebileceği ifade edildi.  

BluTV, tüm zamanların en sevilen ‘sit-com’larından biri olan ‘Friends dizisini tüm bölümleri ve sezonlarıyla birlikte kataloğuna eklediğini duyurdu. Yaklaşık 27 yıl önce yayınlanan ve toplamda 10 sezondan oluşan dizinin tüm bölümlerinin, artık Türkçe altyazı desteğiyle ‘BluTV’ üzerinden izlenebileceği ifade edildi. Dijital yayın devi, konuya ilişkin açıklamayı resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı. ‘Friends’ dizisinden toplanan kesitlerle oluşturulan 15 saniyelik bir tanıtım videosuyla yapılan açıklamada, “Onlar kadar mutluyuz çünkü #Friends tüm sezonlarıyla tekrar BluTV’de!” ifadelerine yer verildi.  

Yapımcılığını ‘Warner BrosTelevision’ çatısı altındaki ‘Bright/Kaufmann/Crene Productions’ın üstlendiği dizi, her biri yaklaşık 23 dakika uzunluğunda olan 236 bölümden oluşuyordu. Dizinin konusu; çocukluk arkadaşı olan Monica ve Rachel, Monica’nın ağabeyi Ross ve Ross’un üniversiteden oda arkadaşı Chandler etrafında gelişiyordu. Geçmişleri kesişen 6 arkadaşın dostluklarını konu alan yapım, Jennifer Aniston gibi sonradan yıldızlaşan oyunları ekrana kazandırmasıyla da ünlüydü.  

‘Friends’ dizisinin ilk bölümü, 22 Eylül 1994 tarihinde yayınlanmıştı

Friends İlk Bölümü

‘Friends dizisinin ilk bölümü ise 22 Eylül 1994 tarihinde, izleyici beğenisine sunulmuştu. 10 sezon boyunca devam eden dizi, 6 Mayıs 2004 tarihinde yayınlanan 236. bölümüyle ekranlara veda etmişti. Diğer yandan; ‘BluTV’ye aylık abonelik yapmak isteyen kullanıcıların, 22.90 TL’lik bir ücret ödemesi gerekiyor. Platforma, ‘BluTV’ resmi internet sitesi üzerinden yıllık veya aylık abone olunabiliyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

HBO Max, Friends özel bölüm olmadan yayın hayatına başlayacak

Friends özel bölüm resmen onaylandı

Efsane dizi Friends’in yeni bölümü geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz